Aydın’lı İşadamları Binali Yıldırım’a Güveniyor

  • Aydın Gazete
  • 20 Mayıs 2016
  • Yorumlar Kapalı

Yıldırım yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Demokrasilerin vazgeçilmez aracı seçimlerdir. Ülkelerin seçime gittiği gibi siyasi partilerin de kendi içlerinde seçime gidip yeni bir Genel Başkan seçmesi de çok doğaldır.


MÜSİAD olarak, bu süreçte Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali YILDIRIM’ın Ak Parti Genel Başkanlığına aday olarak belirlenmesini büyük bir memnuniyetle karşıladık. İmza attığı projelerle İcraatçı Bakan ünvanını alan, Ak Parti’nin kurucularından Sayın Binali YILDIRIM’ın tecrübesi ve vizyonuyla, şimdiye kadar olduğu gibi, ülkemize bundan sonra daha da önemli katkılar sağlayacağına inancımız tamdır. Ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dilerim. İş dünyası olarak, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da, ülkemizin geleceğinin inşaasında hükümetimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.


Bu vesileyle, görevini devredecek olan Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na da teşekkür etmek istiyorum. Sayın Davutoğlu, zor zamanlar geçirdiğimiz günlerde, duruşu ile ülkemize çok önemli katkılar sağlamıştır. Görev süresi içerisinde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine minnettarız. Gelecek hayatında kendilerine başarılar dileriz.”

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar