2015 Yılı Mali Hesabı Kabul Edildi

  • Aydın Gazete
  • 9 Mayıs 2016
  • 0

Meclis salonunda yapılan toplantıya CHP’den Salih Bankoğlu, DSP’li Mustafa Kıray ile AK PARTİ’den Murat Parmaksız ile Ali Bakay mazeretli olarak katılmadı. Gündem ilk maddesinde 2015 Mali yılına ait kesin hesabı görüşüldü. Kesin hesapla ilgili Mali İşler Müdürü Iraz Tarımer tarafından meclise bilgiler verildi.

2015 yılının bütçesinin 77 milyon TL olduğunu açıklanırken 8 milyon TL ödeneğin geçen yıldan aktarıldığını ve yıl içerisinde 68 milyon TL harcama yapıldığı bildirildi. Madde AK Parti ve MHP grubun hayır oyuna karşılık oy çokluğuyla kabul edildi. Gündemin ikinci maddesinde ise Park ve Bahçeler Müdürlüğünün isim verilmesi konusu ele alındı.

İmar Komisyonun isim verilmesi hususuna ret verirken komisyon raporu MHP’li Aydan Aşık Turgut ile Ragıp Işıklar’ın çekimser oyuna karşılık oy çokluğuyla kabul edildi. Gündemin üçüncü maddesinde ise Akbük mahallesinde 692 ada 2 parsel için ilave imar planı teklifi komisyonun ek süre talebi oy birliğiyle kabul edildi. Gündemin dördüncü maddesinde ise Mali Hizmetler Müdürlüğünün birimler arası ödenek aktarma talebi ele alındı. Bu kapsamda Destek hizmetleri müdürlüğü bünyesinden 1 Milyon 475 bin TL ödeneğin Temizlik İşleri ve Özel Kalem Müdürlüğüne aktarılması oy birliğiyle kabul edildi.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar