Bağarasına Kapalı Pazar Yeri

  • Aydın Gazete
  • 4 Mayıs 2016
  • Yorumlar Kapalı

Verdiği sözü yerine getiren sözünün eri Başkan, Süleyman Toyran; Bağarası Mahallesi’nde sanayi sitesi yolları sözünü yerine getirmesinin ardından şimdi de kapalı pazar yeri sözünü verdi.

Söke Belediye Başkanımız Süleyman Toyran, Bağarası Mahallemizde semt pazarını ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Süleyman Toyran, yeni yapılacak pazar yerinin müjdesini verdi. Önümüzdeki süreçte kapalı pazar yerini yapacaklarını belirten Başkan Toyran, “Bağarası Halkımızın ve esnafımızın pazar yeri çilesi sona erecek. Düzenli bir pazar yerine kavuşacaklar” dedi. Bağarası halkı ise Başkan Toyran’a teşekkür etti.

Geçtiğimiz yıl Atburgazı Mahallesi’ne kapalı Pazar yeri yapıldığını ve vatandaşların rahat ettiklerini hatırlatan Başkan Toyran; “Eski beldelerimizde uygun olan alanlarda pazaryeri uygulamasını gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

MUHTAR; “BAĞARASI GÖRMEDİĞİ HİZMETİ GÖRDÜ”

Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın Bağarası ziyareti ve Bağarası Sanayi Sitesi’nde yapılan yol çalışmalarını içeren fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Bağarası Mahalle Muhtarı Ahmet Özdemir; “Pazar yeri için 20 yıl bekledik” dedi.

Ahmet Özdemir paylaşımda; “Sanayi yolu bitti söyleyecek bir şey yok. Başkan 15 Mart’ta başlayacak dedi ve başladı ve bitti. Sırada pazar yeri var pazaryerinin yapılacağına inanmayanlar var. Sabır edeceğiz, göreceğiz. Biz pazar yeri için 20 sene bekledik, 8 ay mı beklemeyeceğiz. Halkımız geçtiğimiz 2 senede görmediği hizmet gördü. Teşekkürler Süleyman başkan” sözlerine yer verdi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar