Taner; Değişim Şart

  • Aydın Gazete
  • 29 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

MHP 23. Dönem Aydın Milletvekili Recep Taner, MHP’li İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, MHP’li bazı ilçe başkanları ile eski il ve ilçe başkanları, MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in 7-8 Mayıs 2016 tarihilerinde Aydın’da gerçekleştireceği programla ilgili olarak açıklama yaptı.

Heyet adına açıklama yapan ncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, “Miliyetçi Hareket Partimizde başlayan kongre süreci yasal sayının iki katını aşan bir miktarda imzanın toplanması, sunulması, mahkeme müracaatı ve verilen hüküm sonrası çağrı heyetinin belirlediği 15 Mayıs tarihinde yapılacak kurultayla devam edecektir. Bu noktada Meral Akşener, yurt çapında il ziyaretlerinde bulunmakta gerek partimizi gerekse halkımız tarafından coşku ile karşılanmaktadır. İl ziyaretleri kapsamında Meral Akşener, 7 Mayıs tarihinde ilimizi ziyaret ederek Gündoğdu Meydanı’nda halka hitap edecektir.

İzmir mitingi nedeniyle hazırlıklarını tamamlamış olduğumuz geniş katılımlı Aydın mitinginden vazgeçilmiştir. Aydınlıların Meral Akşener’e olan teveccühünü yakinen biliyoruz. Bu nedenle tüm ziyaretleri içeresinde en uzun süre kalacağı ve en çok ziyarette bulunacağı il olarak Aydın’ımız seçilmiştir. Çeşitli ziyaret, toplantı ve temaslarda bulunmak üzere 7-8 Mayıs tarihlerinde 2 gün Aydın’ımızda bulunacak olan geleceğin başbakanı Meral Akşener’i Aydın’a getirmek üzere İzmir’e gidiyoruz. Tüm halkımız İzmir mitingine davetlidir” dedi.

“MHP’DE DEĞİŞİM GEREKLİ”
Geçmişte Aydın MHP’de il başkanlığı yapmış kişiler olarak Meral Akşener’in yanında yer alan delegelerin çalışmalarını desteklediklerini ifade eden Recep Taner de, şöyle konuştu: “Dünkü il başkanları olarak delegelerimizin emrindeyiz ve kendilerini destekliyoruz. Onların bu çalışmalarının yerinde olduğunu ve bu çalışmaların neticesinde MHP’nin yarınlarda çok daha güzel yerlere geleceğine inanıyoruz. Bu inançla da bugün bu toplantıdayız. Biz değişimin gerekliliğini ve değişimin MHP için yarınlarda daha güzel günler getireceğini düşünüyoruz”

7 Mayıs Cumartesi günü İzmir’de gerçekleştireceği mitingin ardından Aydın’a gelecek olan Meral Akşener, akşam saatlerinde Efeler ilçesinde delegelerle bir araya gelecek. Akşener, 8 Mayıs Pazar günü ise Nazili Belediyesi ile İncirliova Belediyesi’ni ziyaret edecek.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar