98 Bildirili Kongre Nazillide

  • Aydın Gazete
  • 28 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

MESTEK, Türkiye’deki meslek yüksekokullarının önemini ortaya koyması, bilim alanlarını ve bilim insanlarını bir araya getirmesi itibariyle önem taşıyan bilim organizasyonu, Nazilli Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü, Nazilli Belediyesi, HiperKitap ve Lider Eğitim Kurumları’nın değerli katkıları ile gerçekleştirilecek.

Bugün başlayan kongrenin açılış konuşmalarını Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Özçağ, Adnan Menderes Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan yapacak. Türkiye’nin 42 farklı üniversitesinden 196 akademisyenin sosyal ve teknik bilimler alanlarında bildiri sunacağı kongre, Aydın merkez kampüste bulunan Atatürk Kongre Merkezi Magnesia, Miletos ve Maiandros salonlarında, eş zamanlı oturumlarla gerçekleşecek. Birinci gününde yedi oturuma ev sahipliği yapacak olan kongrenin gala yemeği aynı gün merkez kampüsteki ADÜ Restoran’da gerçekleşecek. Kongrenin ikinci gününde dört oturum ve NYSA Antik Kenti ile Nazilli Sümer Kampüs Gezileri düzenlenecek. Kongre katılımcıları, ikinci gün akşam yemeğini Nazilli Belediyesi’nin davetlisi olarak Sümer Park’ta yiyecekler. Oldukça yoğun bir gündeme sahip kongre, üçüncü gününde Meryem Ana – Efes – Şirince Gezileri ile son bulacak.

“98 BİLDİRİ SUNULACAK”
Kongrede işletme, muhasebe, girişimcilik, uzaktan eğitim, medya, halkla ilişkiler, gıda sektörü, pazarlama, marka şehir, sosyal medya, istihdam, moda tasarım, el sanatları, güneş takip sistemleri, güneş enerjisi, sulama yöntemleri, sayısal kök bulma, sayısal elektronik, güneş ışınım değerleri, vergi uygulamaları, dış ticaret, gıda güvenliği, özgüven, sığır ve koyun hastalıkları, koyun gebeliği, iş sağlığı ve güvenliği, ekonomik büyüme ve kalkınma, denizcilik eğitimi, sigortacılık eğitimi gibi farklı konularda toplam 98 bildiri sunulacak.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar