Başkan Akın, Çocukların Coşkusuna Ortak Oldu

  • Aydın Gazete
  • 24 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Germencik Park Meydanı’nda gerçekleştirilen Çocuk Şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendi. Ödüllü yarışmalar, canlı langırt ve şişme oyun gruplarında eğlenen çocuklara patlamış mısır ve pamuk şeker ikram edildi.

Başkan Akın, çocuklara yönelik bu tür etkinlikleri önemsediklerini belirterek, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünyada kutlanan ilk ve tek çocuk bayramıdır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında hem çocuklarımızı eğlendirmek, hem de çocuklarımızın çocukluğunu, bayramlarını güzel bir şekilde yaşamalarını sağlamak için çocuk şenliği düzenledik. Bundan sonra da daha güzel etkinliklerle 23 Nisan’ımızı doyasıya, coşkulu bir şekilde kutlayacağız.

Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bu özel günü bizlere armağan eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha minnetle, şükranla anıyoruz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar