Aydın Tabip Odası Yeni Yönetimini ve Projelerini Tanıttı

  • Aydın Gazete
  • 20 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’daki hekimlerin tümü ile iş birliğinin gerçekleştirilmesi ve üye sayısının arttırılması gerektiğini ifade eden Aydın Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Hakan Karagözlü,”Aydın ilinde ki tüm hekim arkadaşlarımıza ulaşmak için kurum ziyaretlerine, temsilciliklerin geliştirilmesi ve desteklenmesine önem verilecektir. Bu şekilde hekim meclisimiz aktif hale gelecek” dedi.

“GENÇ MESLEKTAŞLARIMIZI ÖNEMSİYORUZ”
Tıp öğrenci komisyonun kurulmasına da değinen Karagözlü, ”Genç meslektaşlarımızın hazırlığını özellikle önemsiyoruz ve bu komisyon devamlı bir komisyon olacaktır. Halkımızın sağlık gündeminin güncel gereksinimlerine hızlı cevap verilmesi ve karşılanmasına yönelik süreli komisyonlar amaca yönelik olarak kurulacaktır. Çocuk istismarı önleme eğitimleri buna bir örnektir. Çok sektörlü ve disiplinli olarak gerçekleştirilecek eğitimler için eğitici ekip tarafından bir eğitim modülü gerçekleştirilecektir. Sağlıklı yaşam ve sosyal kültürel çalışmalar ile Aydın halkına örnek olacak ve toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

Aydın Tabip Odası Yönetim Kurulu’nda yapılan görev dağılımı sonucu görevlendirmeler şu şekilde gerçekleşti: Başkan Dr. Hakan Karagözlü, Genel Sekreter Dr. İsmail Hakkı Ertin, Muhasip Dr. Hayati Çakır, Veznedar Dr. Ali Akyol, Üye Dr. Hasan Metin Öztürk, Üye Dr. Özcan Kılıç, Üye Dr. Pınar Okyay getirildi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar