Aydının Doğal Güzelliklerini Fotoğraflara Döktüler

  • Aydın Gazete
  • 18 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Eczacı Odası bünyesinde “Kültür Kulübü” ve “Fotoğrafçılık Kulübü” kuruldu. Fotoğraf sanatçısı Zeki Yavuzak’ın koordinasyonuyla eğitim ve fotoğrafçılık gezileri düzenleyen Aydın Eczacı Odası Fotoğrafçılık Kulübü, Eczacılık Haftası’nda açmayı planladığı ilk sergisinin hazırlıklarını sürdürüyor.

Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Sefa Karaarslan, yaptığı açıklamada; “Odamız bünyesinde kurulan Kültür Kulübü ve Fotoğrafçılık Kulübü, üyelerimizin sosyal ve kültürel etkinlikler yoluyla hem iletişimlerini ve dostluklarını geliştirmek hem de değişik aktivitelerdeki hünerlerini sergilemek suretiyle iş yoğunluğu ve stresinden uzaklaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Fotoğrafçılık Kulübü’müz fotoğraf sanatçısı Zeki Yavuzak’ın koordinasyonu ile düzenlediği eğitim ve fotoğraf gezileri sonrasında 14 Mayıs Eczacılık Haftası etkinlikleri kapsamında bir fotoğraf sergisi düzenlemeyi planlamaktadır.

Kültür Kulübümüz ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Modern Dans, Halk Dansları ve Türk Sanat Müziği Koro çalışmalarını devam ettirmekte olup, Eczacılık Haftası etkinlikleri kapsamında bir gösteri düzenlemeyi planlamaktadır” diye konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar