Minik İnciler Hünerlerlerini Sergiledi

  • Aydın Gazete
  • 17 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

 Efeler İlçe Merkezi’nde bulunan Vali recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’ndeki sergi ziyaretçilerinden tam not alırken minikler hem velilerini hem de öğretmenlerini gururlandırdı.

Sergininin açılışını yapan CHP Aydın İl Başkanı Bayram İnci, miniklerin sergilediği resim, el işi ve diğer çalışmaları görünce heyecanlandığını belirterek öğretmen ve öğrencileri tebrik etti. Velilerin yanı sıra CHP Efeler İlçe Başkanı Selim Gürgün’ün de katıldığı açılışta Okul Kurucu Müdürü Fadime Demir yaptıkları çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Kurum olarak çocukları eğitirken bir yandan bilgi sahibi yapmayı ve doğru kişilikler oluşturmaya gayret edip diğer yandan da çeşitli çalışmalarla çetin hayat şartlarına hazırlamaya gayret ettiklerini ifade eden Fadime Demir, “Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ‘Ağaç yaşken eğilir’ felsefesinden hareketle şimdiden bir takım becerileri kazandırmaya çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonunda çok güzel eserler çıktı.

Biz de bu güzel çalışmaları sergiledik. Bu serginin hazırlanmasında emeği olan öğrencisinden velisine, öğretmeninde okuldaki görevlilere kadar herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar