AK Parti’li Öz, Sanayi Sosyal Tesisleri Ziyaret Etti

  • Aydın Gazete
  • 15 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

Milletvekili Öz’e ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı İmran Acar ve yönetim kurulu üyeleri ile, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler eşlik etti.

Milletvekili Öz, Sanayi Sosyal Tesislerinde görüştüğü Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan’a, Ticaret Odasının sorumluluk alanı olan Doğu Bölgesinin Aydın için çok önemli bir parça olduğunu söyledi. Bölgenin sorunları ile alakalı olarak Ticaret Odası ile bilgi alışverişinde bulunan Öz, konularla ilgili tespit edilen bürokrasi düzeyinde ve siyasi anlamda yapabileceği yardımlarla ilgili notlar aldı.

Sorunlarla ilgili elinden geleni yapacağını sözünü veren Öz, NTO’ya ellerinden gelen desteği vereceğini belirtti. Nazilli Ticaret Odası ise Öz’ün ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Ziyaret sonrası açıklama yapan NTO Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, “Gördük ki seçilen Ankara’da yaşayan değil zaman zaman seçim bölgesine gelip buradaki stkları ve vatandaşların dertlerini dinleyip alakadar olmasından dolayı memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, sosyal tesis ve hizmet binası ziyaretleri sonrasında Nazilli Devlet Hastanesi’ne gitti. Hastane personeli ve Başhekim Şafak Çalışkan ile bir süre sohbet eden Öz, daha sonra ilçe merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar