Polis, Milletimizin Gönlünde Taht Kurmuştur

  • Aydın Gazete
  • 7 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

Vali Ayyıldız, mesajında; “Atatürk’ün gösterdiği ışıklı yolda emin adımlarla yürüyen ve görev yapan Türk Polis Teşkilatı’nın 171. kuruluş yıl dönümünü coşkuyla ve inançla kutlamaktayız.

Aziz milletimizin güvenini, sevgisini ve desteğini de arkasına alarak üstün başarılara imza atan, cansiperane, cesur, kararlı ve özverili çalışmalarıyla başarıdan başarıya koşan, gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, örnek bir çağdaşlaşma hamlesi sergileyen, caydırıcılık yönüyle suçluların korkulu rüyası, şefkatli kolları ile halkımızı kucaklayan Türk Polisi, ülkemizdeki huzur ve güven ortamını en iyi şekilde tesis etmek, polis-halk ilişkilerini zirveye taşıyarak milletimizin gönlünde taht kurmuştur.

Ülkemizde huzurun, hukukun, adaletin, toplumsal barışın güçlenmesine katkı sağlayan polisimize ve emniyet mensuplarımıza teşekkür ediyor, 171. Kuruluş yıl dönümüne ulaşan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutluyor, hatıralarını daima kalplerimizde yaşattığımız aziz şehitlerimize Allah ‘tan rahmet, halen görevi başında bulunan teşkilatımızın her kademesindeki fedakar ve cefakar çalışanlarımız ile emekli olan mensuplarımıza, aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar