Başkan Engellinin Sosyal Medyadan Yaptığı Daveti Geri Çevirmedi

  • Aydın Gazete
  • 5 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

Başkan Kele’yi uzun zamandır sosyal medya ve basın yayın organlarından takip ettiğini dile getiren Özay Burak; “Başkanım ben Acarlar Mahallesi’nde ikamet eden bir engelli kardeşinizim. Sizleri uzun zamandır takip etmekteyim. Özellikle engelli ve yaşlı vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmeniz beni son derece mutlu etmektedir. Müsait olduğunuz bir gün beni fakirhanemde ziyaret ederek şereflendirir misiniz?” şeklindeki mesajına Başkan Kale duyarsız kalmayarak ziyaret etti.

BURAK “ONUR DUYDUM”
Başkan Kale’nin kendisini evinde ziyaret etmesinden dolayı onur duyduğunu dile getiren Engelli Vatandaşımız Özay Burak “Başkanım öncelikle beni kırmayarak evimi şereflendirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Biz engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza karşı hassasiyetiniz ve duyarlılığınız bizleri son derece mutlu kılmaktadır. Allah, sizlere yardımcı olsun” şeklinde konuşarak teşekkür etti.

İncirliova Belediye Başkanlığı olarak, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, halkıyla bir bütün olmaya özen gösteren, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal yardımlaşmaya da büyük önem verdiklerini vurgulayan Başkan Kale ise, “Sizler de şunu biliniz ki davetiniz beni onurlandırmıştır. Bizler, sizler için varız. Siz değerli vatandaşlarımıza her alanda hizmet etmek, manen yanlarında olmak bizim boynumuzun borcudur. Yaşadığınız, sıkıntıların çözüme kavuşturulması için elimizden ne geliyorsa yapmaya da hazır olacağız” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar