İncirliova Bocce Turnuvasına Ev Sahipliği Yaptı

  • Aydın Gazete
  • 5 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü koordinesinde İncirliova’da düzenlenen Bocce Turnuvası’nda geçmiş yıllara oranla rekor katılım gerçekleşti.

İncirliova Belediye Başkanlığı olarak spora ve sporcuya büyük önem verdiklerine vurguda bulunan Belediye Başkanı Gürşat Kale; “Bugün burada gerçekleştirilen ve 5 gün sürecek olan Aydın Okul Sporları Bocce Müsabakaları’nın belediyemiz tarafından yaptırılan Bocce Sahası’nda gerçekleşiyor olması bizleri son derece mutlu etmiştir. Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimize başarılar dilerken, İncirliova Belediyesi olarak spora ve sporcuya her zaman destek vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“BAŞKAN KALE BOCCE OYNADI SPORCULARI TEBRİK ETTİ”
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Başkan Yardımcısı Baki Aslantaş, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Tesis Amiri Necip Dereli, Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Aydın İl Temsilcisi Özlenen Sayın, beden eğitimi ve spor öğretmenlerinin yanı sıra çok sayıda öğrencinin katıldığı Bocce Turnuvası 5 gün sürecek. Müsabakalarda derece elde eden takımlar, şampiyonaya gitmeye hak kazanacak. Erkeklerde birinci olan ilk iki takım Manisa’daki Bölge Şampiyonası’na gidecek. Manisa’daki müsabakalarda derece alan ilk iki takım da Mersin Türkiye Şampiyonası’na giderek Aydın’ı temsil etme hakkını elde edecek.

Müsabakalar öncesi öğrencilerle birlikte bocce oynayan Başkan Kale daha sonra turnuvaya katılan tüm sporcuları kutlayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar