İletişim Sevgiyle Başlar

  • Aydın Gazete
  • 2 Nisan 2016
  • Yorumlar Kapalı

Dün akşam saat 20:00’de Didim Ticaret Odası Kültür Merkezindeki seminere Didim Kaymakamı İskender Yönden ve eşi, Didim İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Kabakçı ve eşi, Didim Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Naşit Oskay, Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, Didim Ticaret Odası Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım ev eşi, Oda Meclis üyeleri ile Didimliler katıldı.

Seminer öncesinde Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ iletişimin insan hayatından önemli olduğunu belirterek Türk Standartları Enstitüsü işbirliğiyle gerçekleştirilen seminerin verimli olacağını inandığını söyledi.

Seminerde konuşan Türk Standartları Enstitüsü eğitim Uzmanı Teyfik Bıyıklı İletişimin hayatında her alanında var olduğunu ve açık kanallarla yapıldığını belirterek “İletişim sevgiyle başlar. Doğru kanalı insanlara veriyorsanız size verilenleri alırsınız. Doğru mesajı verdiğinizde en etkili şey iletişimdir. Bu noktada iletişimde söz, beden dili ve mimikler önemli ama en önemli şey yaptığını hareketlerdir.” dedi.

Zaman zaman dinleyicilerle soru-cevap şeklinde devam eden seminer yaklaşık 1 saat sürdü.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar