Gökkiriş, Projelerle Göğe Yükselecek

  • Aydın Gazete
  • 29 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

Köşk ilçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Aykırı, İlçe Müftüsü Seyfettin Kocaoğlu, Sarıçam Mahallesi Muhtarı Mehmet Girgin, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Işılak ve Gökkiriş Mahallesi Muhtarı Süleyman Taç ile birlikte Gökkiriş İlkokulunu ziyaret eden Kılınç, öğretmenlerle birlikte aşure hayrına iştirak etti.

Hayatımızın her anında sporun devamlılığını belirten Başkan Kılınç, “Mahallerimize, çevre ve komşu mahallelerimiz de faydalanabilecek şekilde halı saha çalışmalarımızın meyvelerini gençlerimize ve öğrencilerimize sunuyoruz” diye konuştu.

“GÖKKİRİŞ’DE GÖĞE MİNARELER YÜKSELECEK.”
Camilerimizin nezih bir ortam olması için çaba sarf ettiklerini ifade eden Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, “Bizler, Allah rızasını gözeterek çıktık bu yola. Köşk’te 4.camimizin temelini hayırlısıyla bu gün Gökkiriş mahallemizde atıyoruz. Gökkiriş mahallemizde de minarelerimiz göğe yükselerek ezanımız semalarda yankılanacak olması bizleri bahtiyar etmektedir” ifadelerini kullandı.

Daha sonra düğün salonu inşaatındaki çalışmaları yerinde inceleyen Kılınç, “Yaz Projeleri kapsamında mahallelerimiz için gerekli tespitlerimizi yapmıştık. Muhtarımız ile birlikte çalışmalarımızı hızlı bir şekilde takip ediyoruz. Şuana kadar duvar örümü ve çatı kaplaması tamamlanan inşaatımızda sıva ve inci işçilik diye tabir ettiğimiz çalışmalarımız kaldı. Onlarında tamamlanmasıyla en kısa Gökkiriş mahallemizin hizmetine sunacağız” dedi.

Başkan Kılınç, daha sonra parke taşı döşemesi yapılan sokaklarda incelemelerde bulundu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar