Nazilli Belediyespor Pazarspor’a Bileniyor

  • Aydın Gazete
  • 29 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden ve son maçında Bayrampaşa karşısında 1-0 geriye düşmesine rağmen 1-1’lik beraberliği yakalayarak İstanbul’dan puanla dönen Nazilli Belediyespor, Pazarspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Cüneyt Biçer yönetiminde gerçekleşen antrenmanda kuvvet çalışması, top koordinasyonu ve çift kale maç yapıldı.

‘’KOLAY GİBİ GÖRÜNSE DE ZOR BİR MAÇ’’
Bayrampaşa maçı ve Pazarspor maçı hakkında kulübün alt yapı tesislerinde gazetecilere açıklamalarda bulunan Cüneyt Biçer; ‘’Deplasmanda zor bir maçtı, düşme potasındaki bir takımdı. Oyuncu kalitesi olarak da çok iyi bir takımdı. Sıkıntılı bir süreçte önce geriye düşüp, geriye döndüğümüz bir maç oldu. Takım güzel bir tepki gösterdi. Kötü sayılmayacak bir puan oldu. 6 maçtır kaybetmemek güzel. Bir sistemimiz ve yapımız var. Onun yavaş yavaş oturduğunu görmek güzel.

Önümüzdeki maçı kazanmak için oynayacağız. Takımın kazanmak için gösterdiği reaksiyonlar güzel. Bizim takımımızda iyi bir oyuncu grubu var. Karakteri ve kişiliği sağlam bir oyuncu grubu var. O reaksiyonu pozitif anlamda göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Maç Pazar maçı.

Ne kadar kolay gibi görünse de zor bir maç. Bizim içinde bu reaksiyonu devam ettirmemiz gereken bir maç. İnşallah kazanacağız’’ dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar