Aydın’dan Muay Thai’de Avrupa 3.’lüğü

  • Aydın Gazete
  • 19 Kasım 2015
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’ı EMF-Muaythai Open Cup 2015 Avrupa Şampiyonası’nda temsil eden Veysel Han Köroğlu, Avrupa üçüncülüğünü elde etti.
EMF-Muaythai Open Cup 2015 Avrupa Şampiyonası, 15 ülkeden 250 sporcunun katılımıyla Antalya ilinde gerçekleştirildi. Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapılan Minikler ve Yıldızlar Kızlar-Erkekler Muaythai Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Aydınlı sporcu Veysel Han Köroğlu, Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştı.
Türkiye ve Aydın’ı temsilen Avrupa Şampiyonasına katılan Veysel Han Köroğlu, Yıldız Erkekler Kategorisi 67 kg’da Avrupa 3’üncüsü oldu. Başarılı sporcu Veysel Han Köroğlu ile Muay Thai Milli Takım Antrenörü ve aynı zamanda Muay Thai İl Temsilcisi Bayram Keskinkılıç, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker’i ziyaret ederek Avrupa Şampiyonası hakkında bilgiler verdi.
Sporcu ve antrenörünü kutlayan İl Müdürü Bekir Çeker, “Sporcumuzu ve antrenörümüzü canı gönülden tebrik ediyorum. Almış olduğunuz Avrupa derecesi bizim için gurur kaynağı olmuştur. Başarılarınızın katlanarak devam edeceğini gönülden inanıyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar