Gençlerden Kubaliç’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  • Aydın Gazete
  • 20 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

Didim 75 Gençlik Derneği Başkanı İzzet Sirel ve yönetim kurulu üyeleri, Genel kurulda yeniden Didim Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Ali İhsan Kubaliç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Didim 75 Gençlik Derneği üyelerini Kooperatif Başkanı Ali İhsan Kubaliç, Kooperatif yönetim kurulu üyeleri Çağlayan Çakır ile Musa Ada karşıladı. Ziyarette konuşan Dernek başkanı İzzet Sirel, yeniden başkanlığa seçilen Başkan Kubaliç’e yönetim ve denetim kurulu üyelerine teşekkür edip, bundan sonra yapacağı çalışmalarda başarılar diledi.

Didim EKK Başkanı Ali İhsan Kubaliç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip “Dernek olarak aranızdaki arkadaşların hepsi genç ve çoğu da esnaf; bizler Didim’deki esnafımızın daha iyi koşullarda çalışmaları ve hizmet etmeleri için bu görevleri yapıyoruz. Bugün buradayız yarın başkası gelip burada oturacak. Önemli olan halka adaletli ve dürüst şekilde hizmet etmek; benim size tavsiyem her zaman her işte dürüst olun. Bizleri de bu noktada onure ettiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretin sonunda 75 Gençlik Derneği adına Mehmet Emin Tural, Başkan Kubaliç’e esnafa yaptıkları katkılardan dolayı plaket verdi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar