Nazilli’de Hacı İsmet Yolcu Durağı Temizlendi

  • Aydın Gazete
  • 17 Kasım 2015
  • Yorumlar Kapalı

Nazilli’nin Ocaklı Mahallesindeki Hacı İsmet Durağı temizlendi. Durak temizlendikten sonra yeniden boyanarak tadilatı yapıldı.
Nazilli’ye bağlı Ocaklı Mahallesinde bulunan Hacı İsmet Yolcu Durağı ve çevresi Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince temizlenip hijyeni sağlandıktan sonra Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yeniden boyanarak tadilatı yapıldı.
Mahallede bulunan iki duraktan biri olan Hacı İsmet Yolcu Durağı’nda yapılan işlemleri değerlendiren Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Nazilli Belediyesi merkezde ve mahallelerde rutin olarak çöp toplama, çevre temizliği ve durak bakımlarının yapıldığını ancak bazı vatandaşların da bu çalışmalara duyarsız kaldığını belirterek, “Hepimizin bildiği gibi Nazilli Belediyesi’nin 2014 yerel seçimlerinden sonra sorumluluk alanı genişlemiştir. Biz elimizdeki kısıtlı imkânlara rağmen günlük rutin çalışmalarımızda dâhil pek çok hizmeti halkımıza sunmak için her şekilde gayret gösteriyoruz. Birçok mahallemizde rutin hizmetlerin yanı sıra kalıcı projeler yaparak vatandaşın talepleri yönünde hizmetler sunuyoruz. Ancak vatandaşlarımızın da duyarlılık göstermesini istiyoruz. Yapılan hizmetlere sahip çıkmasını kırıp dökmemesini, temiz kullanmasını bekliyoruz. Bizim görevimiz vatandaşa hizmet götürmek, hizmet üretmektir” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar