2018 Yılbaşı Hediyesi Alternatifleri

  • Aydın Gazete
  • 21 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

2017 yılını uğurlamamıza sadece günler kalmışken bir yandan içimizde yeni yılın heyecanını bir yandan da alınacak hediyelerin kaygısını taşıyoruz. Keşke sadece bu heyecanı yaşayabilsek tabi ama kabul edin, hediye almadan da olmuyor işte! Sevdikleriniz ‘Düşünmen yeter!’ derken çok ciddi ve samimi biliyoruz ama hediye kimi mutlu etmez ki? Hediye için kaygılanmak bambaşka bir mevzu tabi. Acaba sevdiklerimiz bu hediyeyi beğenecek mi, kullanacak mı? Bize gelecek hediyelere odaklanamıyoruz resmen bu kaygılarımızdan dolayı. Kim bilir sizin listenizde kaç hediye alınacak kişi var yılbaşı için…Yeni yıl için dilenen dileklere uyacak yılbaşı hediyesi bulmak zor gibi görünebilir, ancak sandığınız kadar zor olmadığına emin olabilirsiniz.

 

Yılbaşı hediyesi dendiği zaman pek çok kişinin aklına kırmızı, gold ya da yeşil renklere sahip; çam ağacı, yıldız ya da ren geyiği temalı hediyeler gelir. Artık bunlardan sıkılmadınız mı? Sevdiklerinizi bu hediyelerle buluşturmanız her geçen yıl sizden gelecek hediye konusundaki beklentiyi daha da düşürüyor olabilir, aman dikkat! Hediye konusunda sıkıcı olmamak, ilginç seçeneklere yönelmek isterseniz doğru yerdesiniz! Yılbaşı ruhunu hissettirmemek için ille de sıkıcı olmaya hiç gerek yok, siz de anlayacaksınız.

 

Sizler için seçtiğimiz yılbaşı hediyesi seçenekleri, hem klasik ve sıradan yılbaşı hediyelerinden uzaklaşmanızı sağlayacak hem de sevdiklerinizi mutlu edecek. Şık, sıradanlıktan uzak, aynı zamanda bütçeye zarar vermeyen işlevsel hediyeler bulmak aslında hiç de zor değil. Ne de olsa yılbaşı hediyelerinin bütçeye de hitap etmesi çok önemli. Bu doğum günü ya da sevgililer günü değil ki, tek bir kişiye hediye alasınız!

 

    1. Sıradanlıktan Uzak Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

 

Yılbaşı hediyesi dendiği zaman aklınıza gelen tüm o temalardan uzaklaşın demiyoruz aslında ama diğer özel günlerde de verebileceğiniz işlevsel hediyeleri de değerlendirmenizi öneririz. Sonuç itibariyle yılbaşı zamanı geçtikten sonra yüzüne bakılmayacak hediyeler yerine her daim kullanılabilecek hediyeler sevdikleriniz için çok daha kıymetli olacaktır. Yılbaşı ruhunu yaşatmak, yeni yıl mutluluğunu sadece bu temalarla yaşatmak yerine daha farklı seçeneklere yönelebilirsiniz. Bizimkisi sadece bir öneri!

 

Sevdiklerinize modası birkaç gün sonra geçecek hediyeler yerine sürekli kullanılacak işlevsel hediyeleri vermeyi genel olarak seven biriyseniz bize hak verdiğinizi biliyoruz. O halde sizler için seçtiğimiz önerilere göz atmak için sayfayı biraz daha aşağı kaydırmanız yeterli. Bakalım sizin favoriniz hangisi olacak?

 

https://www.hediyerengi.com

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar