20 TL’nin Altında Ürünlerle Pratik Çözümlere Buyrun

  • Aydın Gazete
  • 15 Şubat 2018
  • Yorumlar Kapalı

20 TL’NİN ALTINDA ÜRÜNLERLE PRATİK ÇÖZÜMLER KOÇTAŞ’TA!

Koçtaş, yaşam alanlarında geçirilen zamanı daha da keyifli hale getirecek hem uygun fiyatlı hem de pratik çözüm önerileri ile hayatı kolaylaştırıyor.

Eşyaların yerleştirme ve saklama çözümleri yaşam alanlarının düzenli tutulmasında önemli rol oynuyor. Az kullanılan eşyaları saklamak için dekoratif sepetler; yatak odalarında makyaj malzemesi düzenleyici kullanarak daha çok yer ve zaman kazanmak mümkün. Ortamdaki nem dengesini koruyacak akıllı çözümler ise yaşam kalitesinin artırmaya yardımcı oluyor.

Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş, düşük maliyetli çözüm önerileri ile hayatı kolaylaştırıyor. Koçtaş’ın 20 TL altındaki ürünleriyle yaşam alanlarında küçük dokunuşlarla büyük değişimler yaratabilirsiniz.

Pratik kullanımlı büyük makyaj malzemesi düzenleyici 29,99 TL yerine 19,99 TL’lik; kırmızı, kahverengi ve krem renk seçenekleriyle fiyonklu mini sepet ise 14,99 TL’lik fiyatıyla Koçtaş mağazalarındaki yerini alıyor. Ortamdaki nem dengesini koruyan kalorifer suluğu 4,99 TL’lik, ayarlanabilen yüksekliği ile radyatör kurutmalık ise 19,99 TL’lik fiyatıyla satışa sunuluyor.

20 TL altındaki ürünler ile evinde pratik çözümler uygulamak isteyenler, Koçtaş mağazalarını ve koctas.com.tr internet mağazasını ziyaret edebilir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar