Aydınlı Galatasaraylılar 4 Yıldızlı Geceye Hazırlanıyor

  • Aydın Gazete
  • 13 Kasım 2015
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Galatasaray Taraftarları Derneği, 20 Kasım’da düzenleyeceği birlik beraberlik ve dayanışma gecesinde Aydınlı Galatasaray taraftarlarını bir araya getirecek.

Aydın Galatasaray Taraftarları Derneğince Akarsu Park’ta düzenlenecek geceye Aydın’ın iş ve spor camiasının yanı sıra Galatasaray Kulübü yöneticileri de katılacak. Aydın Galatasaray Taraftarları Dernek Başkanı Eralp Atay, 20 Kasımda 4 yıldızlı bir Cim Bom gecesi yapacaklarını belirterek tüm Aydınlı Galatasaray taraftarlarını geceye davet etti.
BİLETLER SATIŞA ÇIKTI
Aydın Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Eralp Atay, biletlerle ilgili yaptığı açıklamada; “Gece biletlerimiz yönetim kurulumuzca satılmaya başlandı. Gecemizde çekilişi yapılacak çok sürpriz hediyeler taraftarlarımızı bekliyor. Ayrıca gecemize sponsor olmak isteyen firmalardan da reklam alıyoruz. Gerek bilet almak isteyen, gerekse sponsor olmak isteyen Aydınlı Galatasaray taraftarlarımız derneğimizin 0-507-892 60 00 nolu telefonunu arayabilirler. Aydınlı Galatasaray taraftarlarımızı 4 yıldızlı gecemize katılmaya davet ediyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar