1000 Metre’de Nişan Sürprizi

  • Aydın Gazete
  • 13 Kasım 2015
  • 0

Doğa sporları tutkunu 28 yıllık eğitimci, 1 yıldır aşk yaşadığı bilgisayar mühendisi sevgilisine unutamayacağı bir nişan sürprizi yaptı. 

Bin metre yükseklikte yüzükleri parmaklarına geçiren çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.
Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan 46 yaşındaki İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Latif Akgün, 1 yıl önce 34 yaşındaki bilgisayar mühendisi Selma Barlas ile tanıştı. Hayata ve spora bağlı olan çiftin arkadaşlıkları, bir süre sonra çıktıkları doğa yürüyüşlerinde aşka dönüştü. Her ikisi de daha önce bir evlilik yaşayan ikili, çok geçmeden hayatlarını birleştirme kararı aldı. Ancak bunun için net bir tarih belirlemeyen çift, geçtiğimiz günlerde Naz Doğa adını verdikleri grupla Uşak’a bağlı Ulubey Kanyonu’na gitti. 60 kişilik bir ekiple çıkılan yürüyüş, Denizli’den katılan Doğa 20 isimli çevreci grubun da eklenmesiyle 140’a çıktı.

Her şeyden habersiz, temiz hava ve eşsiz doğa manzarasının tadını çıkartan Selma Barlas, Ulubey Kanyonu’nda bin metre yüksekliğe kurulan cam balkonun üzerine geldiğinde hiç beklemediği bir hareketlilikle karşılaştı. Bir anda etrafını saran doğa dostu arkadaşlarının alkışları arasında parmağına kırmızı kurdele geçirilen 34 yaşındaki bilgisayar mühendisi Selma Barlas, 1 yıldır birlikte olduğu Latif Akgün’ün nişan sürpriziyle neye uğradığını şaşırdı. Sevinci gözlerinden okunan Selma Barlas, hayatının en güzel anlarını yaşadığını söyledi.

Öte yandan, çiftin yüzüklerini izci lideri Doğa Naz yöneticisi Mehmet Yaşar Akgün ile Nazilli Anadolu Lisesi Müdürü Doğa Naz yöneticisi Hanifi Güney takarken, yaptığı güzel sürprizle aşklarını tescillediklerini kaydeden eğitimci Latif Akgün, fikrin kendisine ait olduğunu söyleyerek son ana kadar hiçbir şey belli etmemeye çalıştığını belirtti. Sıkı sık değişik bölgelerde düzenlenen doğa yürüyüşlerine katıldıklarını söyleyen Akgün, önümüzdeki yaz yapmayı düşündükleri düğünlerini de nişan törenine benzer bir atmosferde yapmak istediklerini kaydetti.

Bu arada, Önceki evliliğinden iki çocuğu olduğunu ifade eden latif Akgün, nişanlısının da ilk eşinden bir çocuğu bulunduğunu kaydederek koca bir aile olacaklarını söyledi.
Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar