Şampiyon sahaya indi

  • Aydın Gazete
  • 24 Ağustos 2017
  • Yorumlar Kapalı

Dikili kent tarihinin en önemli başarılarından birine imza atıp, namağlup şampiyon olarak ismini Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yazdıran Dikili Çandarlıgücüspor, teknik direktör Serkan Uzun ve antrenör Tolga Çakmak yönetiminde, yeni transferlerin de katılımıyla 2017-2018 Futbol Sezonu hazırlıklarına yaptığı ilk antrenmanla başladı.

 

Başkan Tosun’dan Sürpriz Ziyaret

 

Erdal İnönü Stadı’nda gerçekleşen ilk antrenmanda hafif tempoda çalışan futbolcular, yeni sezona ‘merhaba’ dedi. Düz koşu ile başlayan antrenman, dar alanda top çalışmasının ardından egzersiz hareketleri ile son buldu. Yeni transferlerin kaynaştığı ve tüm futbolcuların istekli olduğu gözlemlenirken, ilk antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. Neşe içinde geçen antrenman sonrasında, Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, antrenman sahasına gelerek teknik heyet ve futbolculara sürpriz yapıp, baklava ikramında bulundu. Başkan Tosun’un sürprizinden oldukça mutlu olan teknik kadro ve futbolcular şampiyonluk tezahüratlarıyla Erdal İnönü Stadı’nı inlettiler.

 

Başkan Tosun’dan Profesyonel Lig Hedefine Tam Destek

 

Ziyaret esnasında konuşan Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun Dikili Çandarlıgücüspor’un yapılamayanları başarıyla yapmış, kıt bütçesine rağmen başarıdan başarıya koşmuş bir takım olduğunu belirterek, “Dikili Çandarlıgücüspor’un Bölgesel Amatör Ligi’ne yükselmesi tesadüfi bir başarı değildir. İçinde emek olan, alın teri olan, sevgi, saygı ve dayanışma olan bir başarıdır. Çalışarak, emek vererek bu noktaya geldiniz. Kentimize ve bizlere gurur veren başarılar yaşattınız. Dikili halkı ve Dikili Belediyesi olarak sizlerin hep yanındayız. Bu sezon hedefimiz profesyonel lige çıkmak. Sizler bunu başarabilecek bir ekipsiniz. Hepinize içtenlikle başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar