Whirlpool Corporation Manisa fabrikasına yeni müdür

  • Aydın Gazete
  • 15 Ağustos 2017
  • Yorumlar Kapalı

Dünyanın bir numaralı beyaz eşya üreticisi Whirlpool Corporation’ın Manisa fabrikası müdürlüğü görevine Görkem Suner getirildi. Suner, Whirlpool EMEA’ya bağlı çalışacak.

Whirlpool EMEA İtalya, Güney Afrika ve Türkiye Bölgesi Üretimden Sorumlu Genel Müdürü Antonio Melone; “Görkem Suner tecrübesi, tutkusu ve enerjisiyle Manisa ekibimize güç katacak” dedi.

Görkem Suner Kimdir?

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Suner, Amerika’da Johns Hopkins Üniversitesi’nde aynı alanda mastır yaptı. Ardından Salisbury Üniversitesi’nden MBA derecesi aldı. Suner, son olarak Arçelik’in Eskişehir tesislerinde Üretim Grup Müdürü olarak görev yapıyordu.

Whirlpool Corporation Hakkında: Whirlpool Corporation, 2016 yılında elde ettiği yaklaşık 21 milyar dolarlık cirosu, 93.000 çalışanı ve toplam 70 üretim ve ar-ge merkeziyle bugün dünyanın bir numaralı beyaz eşya üreticisidir. Hotpoint, Indesit, KitchenAid, Whirlpool, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht ve Jenn-Air markaları başta olmak üzere nerdeyse her ülkede tüketicilerle buluşan Whirlpool Corporation’ın Avrupa Operasyon Merkezi olan Whirlpool EMEA İtalya, Pero (MI)’da yer alıyor. Whirlpool EMEA yaklaşık 24,000 çalışanı, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan 30’dan fazla ülkedeki satış ağı ve 8 ülkede faaliyet gösteren üretim tesisleriyle Whirlpool Corporation’ın bir parçasıdır. Daha fazla bilgi için WhirlpoolCorp.com adresini ziyaret edebilir veya bizi @WhirlpoolCorp ile Twitter’dan takip edebilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar