1.7 trilyon dolarlık pazarın devleri bu fuarda buluşacak

  • Aydın Gazete
  • 7 Ağustos 2017
  • Yorumlar Kapalı

Dünyanın lider fitness ekipmanları üreticisi Life Fitness’ın Türkiye distribütörü EKS Dış Ticaret, sektörün trendlerini belirleyen son teknoloji ürünlerini ‘Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda sektörün bileşenleri ile buluşturacak. 65 bin katılımcının ziyaret etmesi beklenilen, sektörün en önemli fuarında, bu yılın en ilgi çekici aktivitesinin FIBO’dan sonra ilk kez Türkiye’de bir fuarda sergilenecek olan Life Fitness’ın VR entegre spor teknolojisinin olması bekleniyor.

14 – 16 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP’ta ikincisi düzenlenecek olan ‘Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, bu yıl da 1,7 trilyon dolarlık spor ekipmanları sektörünün devlerini ağırlayacak. Fitness endüstrisinin global lideri Life Fitness’ın Türkiye distribütörü EKS Dış Ticaret, bu yıl da, 65 binin üzerinde spor tutkununu Life Fitness’ın dünya trendlerini belirleyen son teknoloji ürünleriyle buluşturacak.

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’na bu yıl ikinci kez katılacaklarını belirten Life Fitness Türkiye-EKS Dış Ticaret Yönetim Kurulu Üyesi Emre Özdeş, “Dünyada 1,7 trilyon dolar ve Türkiye’de 7 milyar dolarlık değere sahip olan endüstrinin en önemli fuarlarından birine, dünyada trendlere öncülük eden fitness ekipmanlarımızla katılıyoruz. Türkiye’de fitness endüstrisinin gelişmesinde önemli rol oynayan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda, bu yıl da katılımcı markalar olarak hedef kitlemizle bir araya geleceğiz. Sektörün önemli markalarını, sporseverleri, yatırımcıları ve sağlıklı yaşam tutkunlarını bir araya getirmek için yola çıkan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda, yurtiçinden olduğu kadar yurt dışından da gelecek 65 binin üzerinde katılımcı ile bir araya gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar