Çandarlıgücünde Hedef 3. Lig

  • Aydın Gazete
  • 1 Ağustos 2017
  • Yorumlar Kapalı

Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekiplerinden Dikili Çandarlıgücüspor’da yeni sezon hazırlıkları son sürat devam ederken, kurmaylar nokta transferlerle takımı güçlendirmeye devam ediyor. Teknik Direktör Serkan Uzun’un verdiği rapora göre hareket eden Kulüp Başkanı Murat Durak, takımın 3. Lig’e çıkacağına inanıyor.

Nokta Transferler

Dikili Çandarlıgücüspor, bu sene ilk kez mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’ten (BAL) 3 Lig’e yükselip profesyonelliğe adım atmak için transfer atağına geçti. Takımın iskelet kadrosunu korumayı başaran kurmaylar, Aliağaspor’dan Semih Yılmaz ve Torbalıspor’dan Melih Ersoy’u transfer etti.1 yıllık sözleşmeye imza atan genç futbolcular  Dikili Çandarlıgücüspor’a geldiklerinden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını ifade ettiler. 

Dikili Çandarlıgücüspor Projeler Takımıdır

Transfer törenininde konuşan Dikili Çandarlıgücüspor Kulübü Başkanı Murat Durak, “Yeni sezonda ilk kez mücadele edeceğimiz Bölgesel Amatör Ligde de şampiyonluk hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda Teknik Sorumlumuz Serkan Uzun ve yardımcılarının yakından takip edip alınması yönünde rapor verdiği  Aliağaspor’dan Semih Yılmaz ve Torbalıspor’dan Melih Ersoy’la bugün sözleşme imzaladık. İskelet kadromuzu koruyup, nokta transferlerle yeni sezon için iddialı bir ekip oluşturmaya devam ediyoruz. Dikili Çandarlıgücüspor projeler takımıdır. Bu nedenle bu sezon BAL’da hedef şampiyonluk olacaktır. Takımımızda mükemmel bir sevgi ve dayanışma ortamı var. Futbolcusundan malzemecisine kadar herkes mutlu. Teknik Sorumlumuz Serkan Uzun’u zaten anlatmaya gerek yok. İzmir’e ve Kuzey Ege’ye yeni bir profesyonel takım kazandırmak için emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu. 

DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜSPOR

Kuruluş Yılı: 1987

Renkler: Mavi-Beyaz

Kulüp Başkanı: Murat Durak

Teknik Direktör: Serkan Uzun

Takım Kaptanı: Oğuz Karademir

Stadyum: Dikili Erdal İnönü Stadyumu (UEFA  Star-2 Belgeli)

Antrenman Sahası: Çandarlı Orhan Hassoy Spor Kompleksi

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar