Alaçatı’nın Sultanı Sizi Bekliyor

  • Aydın Gazete
  • 27 Temmuz 2017
  • Yorumlar Kapalı

Alaçatı’nın nefes kesen doğasıyla bütünleşen Alaçatı Sultan Konak, misafirlerine özel bir deneyim yaşatıyor. Konforunuz için gerekli tüm ihtiyaçlarınızın yanı sıra Sultan’ı tanımlayan doğallık, estetik, huzur ve konforu sizlere sunuyor.

Doğal mimari yapısıyla ve lavanta kokan sokakları, Arnavut kaldırımlarıyla bezenmiş yollarıyla misafirlerini şehir yaşantısının keşmekeşinden uzaklaştırıp, dinginliğin ve huzurun rüzgârına kapılmanızı sağlıyor. 

Alaçatı denildiğinde ilk akla gelen otellerden biri olan ve rüya gibi bir kuruluş hikâyesi olan Alaçatı Sultan Konak, hem güler yüzlü işletmeci Sema Güredin Şentay ile hem de ilçenin topraklarında yetişen gurme lezzetler ile sizleri ağırlamak için bekliyor. 

Odaları kadar mimarisi de büyülüyor

Stresten uzaklaşıp huzuru bulmak isteyenler için doğru bir karar olan Alaçatı Sultan Konak, misafirlerine Safir, Akik, Lal, Kehribar, Yeşim, Yakut, Ametist gibi her biri birbirinden iyi gelen taşların ruhundan ilham alınarak tasarlanmış 10 oda sunuyor. Sultan Konak, 15 metrekarelik Ekonomik ve Standart odası, 20 metrekarelik Deluxe odaları, 15 metrekarelik Bahçe odası ve 20 metrekarelik Superior Deluxe ve Junior süit odaları ile eşi benzeri olmayan bir konfor sunuyor. 

Günün en keyifli ve önemli öğünü olan kahvaltıda masanıza tamamen organik ve ev yapımı kahvaltılıkları ekleyen Alaçatı Sultan Konak size isterseniz salonunda, isterseniz de terasında Ege’nin doğallıklarını sunuyor.   Doğanın içerisine gizlenmiş Sultan Konak, çiçeklerle bezenmiş bahçesi, geniş odaları ve özenle yapılmış dekorasyonuyla ihtiyacınız olan huzur dolu anları yaşatmak için sizleri bekliyor. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar