Huzurevi ve Çocuk Yuvasında Yüzler Güldü

  • Aydın Gazete
  • 27 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel ve eşi Nuray Yücel, Belediye Başkan Vekili Muammer Gezginci, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Karaman, İlçe Gençlik Spor Müdürü Musa Yelek, Sosyal Yardımlaşma Müdürü Muhittin Edirne, Karşıyaka Muhtarlar Derneği Başkanı Fuat Pusat, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Mertoğlu ve eşi, Ak Parti ilçe başkan yardımcıları, muhtarlar, Zübeyde Hanım Huzur Evi ve Karşıyaka Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nı ziyaret ederek oradakiler ile bayramlaştı.

Huzur evi sakinleri, Kaymakam Yücel’in kendilerini her bayramda ziyaret etmelerinden ve sorunlarını dinlediğinden büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

Kaymakam Yücel ve beraberindekiler huzurevi sakinleri ile bol bol sohbet etti.

Kaymakam Yücel, huzurevi sakinlere hitaben yaptığı konuşmanın ardından beraberindekiler ile Karşıyaka Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvası’na gitti.

Yuva çocukları sevindi

Kaymakam Sadettin Yücel ve eşi Nuray Yücel, Belediye Başkan Vekili Muammer Gezginci, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Karaman’ının Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvasını ziyaretinde Sevgi Evleri yöneticileri ve yuvanın çalışanları karşılarken, Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvasındaki çocuklar ise Kaymakam Yücel ve beraberindekileri ellerinde çikolata ve kolonya ile karşıladı.

Yuvadaki çocuklar, ziyaretçiler ile birlikte poz vererek sık sık fotoğraf çektirdiler.

Kaymakam Yücel ve beraberindekiler çocukların kaldıkları daireleri gezdi. Çocuklar ile bayramlaşıp sohbet ettiler.

Şehit babası duygulandırdı

Daha sonra 26 Mart 2016 tarihinde Kuzey Irak’ta İŞİD’in Başika Kampı’na attığı roketatar ile şehit olan Karşıyakalı Üsteğmen İsmail Cazgır’ın babası Haluk Cazgır’ın evi ziyaret edildi. Ziyaret sırasında duygulu anlar yaşandı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar