Yaz tatilinin gözdesi dalış oldu

  • Aydın Gazete
  • 26 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

sahibinden.com’un, yılın ilk beş aylık verilerine göre spor tutkunlarının “Su Sporları” kategorisindeki favorileri, dalış ve kiteboard oldu. Ortalama 250 TL’den alıcı bulan dalış ekipmanları arasında kullanıcıların en çok aradığı ürünler zıpkın ve dalış elbisesi oldu.

Ege Bölgesi’nin popüler durakları Alaçatı, Datça ve Akyaka’da tercih edilen Kiteboard, sezonun en pahalı sporlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Kiteboard ekipmanlarının fiyatı geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 33 oranında artarak ortalama 1.200 TL’den alıcı buldu.

sahibinden.com hakkında

Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulan sahibinden.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile kendi iş alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor. Mart 2017’de ayda 42,6 milyon aktif kullanıcının, 263 milyon kez ziyaret ederek, 8 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 500’den fazla çalışanı, 5 milyondan fazla aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar