Çocuk Eğlence Merkezi Fun Time Alaçatı açıldı

  • Aydın Gazete
  • 26 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Gözde tatil beldeleri arasında önemli bir yere sahip olan Alaçatı’da çocuk oyun alanı ve eğlence merkezi eksikliğini gören Tekstilci Emrah Baykal Fun Time markasının Franchise haklarını alarak Alaçatı çarşı içinde  Fun Time Çocuk Eğlence Merkezi’ni açtı. Ailelerin rahatlıkla ve güvenle çocuklarını bırakabilecekleri büyük bir oyun alanına sahip Fun Time Game Center’da 220 metrekare alanda 30’a yakın oyuncak ve özel hobi alanları yer alıyor. 

Fun Time yükselen marka

Fun Time markası 2005 yılında Doğan Bürkev ve Gürhan Aheste tarafından İzmir’de kuruldu. Ticari hayatına tekstil sektörüyle başlayan Doğan Bürkev ve uzun yıllar deri sektöründe faaliyet gösteren Gürhan Aheste, çocuk oyun alanı ve eğlence merkezi geleceğini görerek bu iş alanındaki potansiyel boşluğu değerlendirdi.

Kendi kurumsal kimliğini geliştiren firma Türkiye genelinde Tesco Kipa AVM lerle yaptığı sözleşme neticesinde 30’a yakın mağazada büyümesini sürdürüp Denizli Teras Park AVM ile 880 m2 lik alanda market mağazacılığından sıyrılıp daha büyük projelere AVM mağazacılığına geçiş yaptı. Sonrasında Capacity AVM,  Carousel AVM,  Fatih Historia AVM bünyesinde bulunup, Avrupa çapında ödül alan İstinye Park AVM de 1350 m2 lik alana sahip Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezi ile fark yaratan projelerini bir yenisi daha ekledi.  

Alaçatı Fun Time yeni halka olacak

Bu tarihten sonra sektörde büyümesini hızla sürdürerek Bursa Korupark, Bursa İnegöl, İstanbul Avcılar Pelikan AVM, Arena Park AVM ve sonrasında Marmara Forum AVM’ de  1250 m2 lik Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezi ile önemli projelerinde bir tanesini daha hayata geçirmiş oldu. Bununla beraber bu büyüme sürecinde açılmış olan birçok mağazayı da franchise olarak verdi Bu şekilde firmanın büyümesini hızlandırdı.  Şu an 12 Mağazası ve 50’nin üzerinde Fun Time markası ile hizmet vermeyi sürdüren marka Alaçatı’da İzmirli işadamı Emrah Baykal ile yaptığı anlaşma ile Franchise halkasına bir yenisini ekledi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar