2017 Senesinde Villa Alınabilecek Olan En Güzel 10 Yer

  • Aydın Gazete
  • 24 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Zingat size Türkiye’de villa alabileceğiniz 10 yeri sıraladı. İşte o yerler;

Birçok kişi birikim yaparak gayrimenkul yatırımı yapmayı amaçlıyor. Bu aşamada bulundukları şehirden daire almak yerine en avantajlı tatil beldelerinden aldıkları villalar ile birlikte yaz aylarında bunları kiralamayı ya da istedikleri dönemlerde kendileri de bu villalarda kalmayı düşünüyorlar. Bu hamleler için genelde en çok tercih edilen ilçeler araştırılırken Zingat.com, satılık yazlık için en doğru adreslerin hangisi olduğunu kullanıcılarına sunuyor.  


Aydın


Kuşadası ve Didim gibi ülkemizin en popüler tatil bölgelerinden bazılarına ev sahipliği yapan Aydın, Ege bölgesinde, köklü bir kültüre, zengin bir tarihe ve eşsiz doğal güzelliklere de eşlik ediyor.


Bodrum


Ülkemizde tatil beldesi denildiğinde akla gelen ilk yerlerden birisi olan Bodrum, son dönemde yatırım için de en iyi bölgelerden birisi olarak görülüyor. Bodrum satılık yazlık denildiğinde; Bitez, Gümüşlük, Ortakent, Bağla, Kargı, Karaincir ve Akyarlar bulabileceğiniz en iyi seçenekler arasında yer alıyor.


Çanakkale


Ülkemizde Çanakkale denildiğinde muhteşem tarihi ve şanlı zaferleri akıllara geliyor olsa da bir tatil beldesi olarak da muhteşem bir şehir olduğu herkes tarafından biliniyor. Bu aşamada Çanakkale il sınırları içerisinde yer alan Asos, Bozcaada, Gökçeada tatilcilerin uğrak yeri olurken gayrimenkul yatırımı için de en doğru adresler arasında yer alıyor.


Marmaris


Marmaris muhteşem güzelliğini yüzyıllardır korumaya devam ederken tatil bölgeleri arasında tüm dünyada hızlı bir şekilde popülerliğini arttırıyor. İleriki dönemde hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin daha fazla tercih edeceği düşünülen bu muhteşem bölge, villa satın almayı düşünen kişiler için son derece uygun bir alan olarak görülüyor.


Sakarya – Karasu


Sakarya’nın Karasu ilçesinde maviyi ve yeşili bir arada görmek ve temiz havaya doymak isteyen kişilerin villa yatırımı için tercih ettiği bir bölge olarak öne çıkıyor. Bölge uygun fiyatlara villa alarak hem yatırım yaparken hem de ruhunu en iyi şekilde dinlendirmek isteyenler için cazip fırsatlar sunuyor.


Balıkesir


Cunda, Avşa Adası, Ayvalık ve Altınoluk gibi ülkemizin en popüler tatil bölgelerine ev sahipliği yapan Balıkesir, villa satın almak için son derece popüler yerler arasında gösteriliyor.


Şile


Şile satılık villa denildiğinde özellikle “lokasyon avantajı” akıllara gelen ilk özellik oluyor. Bir yandan Karadeniz’in izlenebileceği bir yandan yeşilliklere doyulabilecek bir alan olan Şile, aynı zamanda İstanbul’dan ulaşımın çok kolay olması sebebiyle villa almak için en ideal yerlerden birisi olarak görülüyor.


Tekirdağ


İstanbul’da yaşayan kişiler küçük kaçamaklar yapmak ve günlük streslerinden uzaklaşmak isterlerse Tekirdağ’ı tercih edebilirler. Tekirdağ’dan villa almayı düşünen kişilerin ise Kumbağ mevkiini incelemeyi göz ardı etmemesi gerekiyor.


İzmir


Birçok kişiye göre dünyanın en güzel şehri olan İzmir, gayrimenkul yatırımı için her yönden doğru bir karar olarak görülebiliyor. Her ne kadar fiyatlar biraz daha yüksek seviyelerde olsa da İzmir; muhteşem güzellikleri, denizi, havası, gelişmişlik düzeyi, kültürü ve tarihi ile birlikte yatırımcılara büyük imkanlar sunuyor.


Yalova


Villa satın alacak olan kişiler için doğanın güzelliği kadar ulaşım da önem arz ederken Yalova, büyük şehirlere yakın olması sebebiyle son dönemin en çok tercih edilen illerinden birisi oluyor. İsteyen kişiler Çınarcık’ta diledikleri gibi denizin, kumun tadını çıkartabilirken istenildiğinde huzurlu bir şekilde termal sularda da zaman geçirilebiliyor.

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar