Bayramda Tercih Eğlence Parkları

  • Aydın Gazete
  • 23 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Özellikle işletmecilerin bayrama özel düzenlediği kampanyalarla vatandaşın ilgisi eğlence parklarına yöneliyor. Konu hakkında konuşan Viasea Pazarlama Direktörü Zafer Mıhçakan; “Geçen yıl bayram tatilinin bir gününde 10 bin kişiyi ağırladık, bu yıl tatilin kısa olması nedeniyle bir günde 25 bin, 4 günde 100 bin kişiyi ağırlamaya hazırlanıyoruz” dedi.

Avrupa’nın en heyecan verici 5. Roller coasterı Türkiye’de!

Dünya eğlence turizmin önemli parçalarından olan hız trenleri son dönemde adrenalin tutkunlarının en gözde eğlence araçlarından biri haline geldi. Tuzla Viaport Marina içerisine kurulu Viasea Tema Park’ta yer alan Red Fire isimli roller coaster, özellikleri itibariyle dünyanın sayılı roller coasterlarından biri. Ünü tüm dünyaya yayılan Red Fire, en son roller coaster tutkunlarından oluşturulmuş ve farklı ülkelerde hız trenlerini deneyimleyen Coaster Friend’s adlı gruptan tam puan aldı. Hemen ardından Avrupa’nın sayılı eğlence dergilerinden Kermes and Park Revue dergisi tarafından Avrupa’nın en iyi roller coaster’larından biri seçilen Red Fire, böylelikle kalitesini tescil ettirmiş oldu. Viasea’yi diğer eğlence parklarından ayıran özelliklere değinen Zafer Mıhçakan şöyle konuştu; “ Viasea sadece bir oyun parkı değil, tam anlamıyla bir eğlence adası. Buraya geldiğinizde başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Çünkü burada tema park, akvaryum, oyun merkezi, bowling, sinema, alışveriş merkezi, marina ve Türkiye’nin en büyük Açıkhava konser alanı bir arada bulunuyor, üstelik bunların tamamı deniz kenarında. Dünyada buna benzer çok proje var ama Viasea gibi 8 fonksiyonlu ve deniz kenarında olan başka bir proje yok.”

Eğlendirirken öğreten akvaryum!

Binlerce deniz canlısı ve 88 metreyle Avrupa’nın en uzun akvaryum tüneline sahip Viasea Akvaryum hem eğlendiriyor, hem de herkes için eğitici uygulamalarla deniz altı meraklılarına eşiz bilgiler sunuyor. Atıklarla Sanat Atölyesi, Eğlenceli Bilim Gösterisi ve Su Altı Fotoğraf Sergisiyle eğlenceyi eğitimle birleştiren Viasea Akvaryum, bayramda ziyaretçilerini bekliyor. İstanbul’un tarihini su altı dekorlarıyla ziyaretçilerine yaşatan akvaryumda ayrıca elle vatoz ve biberonla balık besleme imkanı da sunuluyor.

Sınırsız eğlence inanılmaz fiyata!

2015 Mayıs ayında hizmete giren Viaport Marina içinde yer alan Viasea, sahip olduğu imkanları nedeniyle dünyanın eşsiz projeleri arasında yer alıyor. Bayramda dj performans, yüz boyama atölyesi, kukla atölyesi, bando gösterisi ve daha birçok etkinlikle çocukları bekleyen Viasea, meraklı ve adrenalin tutkunu ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Herkes eğlenebilsin diye bayram kampanyası yaptıklarını ifade eden Zafer Mıhçakan, çocuklara müjdeyi şu şekilde veriyor; “ Bayramlar özellikle çocuklar için bambaşka anlamlar ifade ediyor. Biz de bunu çok iyi bildiğimiz için, bayramda herkes eğlenebilsin, herkes gelebilsin diye fiyatlarımızı indirdik. Tema park ve akvaryumda sınırsız eğlenceyi 79 TL yaptık. Ancak eğlenmek isteyen herkes sadece kullandığı ünitenin tutarı kadar ücret ödeyerek bütçesi kadar eğlenebilme imkanına sahip.” Yediden yetmişe herkes için dört dörtlük eğlence imkanı sunan Viasea, bayramda öğlen 12’den gece yarısına kadar hizmet verecek.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar