Haydi çocuklar DSİ Spor’a !

  • Aydın Gazete
  • 20 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

1985 yılından bu yana minikleri spor alt yapısıyla yetişmesine büyük özen gösteren DSİ Spor İzmir okulların kapanmasıyla yaz döneminin startını verdi. Futbol, basketbol, voleybol, jimlastik, tenis branşlarında açılan kurslara bu yıl yüzme de eklendi. DSİ Spor yüzme kursları Ada Koleji havuzunda gerçekleşecek. 

DSİ Spor İzmir’de yaz heyecanı.

Modern tesislerinin yanısıra; uzman eğitmenleriyle dikkat çeken DSİ Spor İzmir’de yüzlerce öğrenci 13 Haziran’da top başı yaparken DSİ Spor Tesisleri Sorumlusu Aygül Atıcı çocukların yetişmesinde spor alt yapısının önemine dikkat çekti. Atıcı “ Spor yapan çocukların hem hayattaki özgüveni artıyor; hem de fiziki gelişimleri daha sağlam oluyor. Spor ve disiplin sadece sağlığı değil derslerdeki başarıyı da beraberinde getiriyor. Salı ve Perşembe günleri spor sevdalısı minikleri tesislerimizde ağırlıyor; onların geleceğinde küçük de olsa bir iz bırakmayı hedefliyoruz” dedi. 

15 yaşının üzerinde öğrenci kaydı almadıklarını vurgulayan Atıcı yetişkinler için ise pilates ve fitness kurslarının sürdüğünü söyledi

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar