Bodrum Pier’de unutulmaz saatlere hazır olun

  • Aydın Gazete
  • 15 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Milta Bodrum Marina’da yer alan Bodrum Pier, etkileyici Kale manzarası ve canlı müzik performanslarıyla 12 ay boyunca misafirlerinin ruhuna, seçkin menüleri ile de damağına hitap ediyor

Bodrum, yaz sezonunda ağırladığı 2 milyon yerli, 800 bin yabancı turist ile Türkiye’nin en gözde turizm merkezlerinden biri. Bodrum’un en güzel noktası Milta Bodrum Marina’da yer alan, yerli yabancı pek çok turistin uğrak noktası olan Bodrum Pier, seçkin menüleri, birbirinden ünlü sanatçıların canlı performanslarıyla bu yaz müşterilerine unutulmaz saatler yaşatmayı vaat ediyor.

 

Kale manzarası eşliğinde yemek

Toplu yemek sektöründe Türkiye’nin ilk üç markası arasında yer alan Parıltım bünyesindeki Bodrum Pier, etkileyici Kale manzarasına karşı keyifle yemek isteyenler için ideal bir ortam oluşturuyor. Bodrum Pier’in işletmecisi Zeynep Eşiyok, 12 ay boyunca hizmet veren restoranda misafirlerin hem ruhuna hem de damağına hitap ettiklerini söyledi. Kışın 100, yazın 200 kişilik kapasiteye sahip Bodrum Pier’in menüsünün, Şef Ahmet Yavuz tarafından özenle oluşturulduğunu kaydeden Eşiyok; “Alakart menümüzün yanı sıra gruplar için hazırlanan özel fix menülerle de mekanımız, Bodrum’da yer alan şirketlerin göz bebeği haline geldi” dedi.

Havuz partisi de var bayi toplantısı da

Zeynep Eşiyok, isteyenlerin gündüzleri havuz başında, şık bir ortamda,  isteyenlerin akşam canlı müzik performanslarıyla, Bodrum Pier’de keyifli vakit geçirebileceklerini kaydetti. Eşiyok, “Parıltım’ın bünyesinde olmanın verdiği avantajla catering hizmeti verebilme yeteneğine de sahibiz. Bodrum Pier ayrıca, havuz partileri, düğün nişan organizasyonları, mezuniyet törenleri, doğum günü partileri, bayi toplantıları gibi etkinlikler için de ideal bir mekan” dedi.

Toplu yemek sektöründe Türkiye’nin ilk üç markası arasında yer alan Parıltım bünyesindeki Bodrum Pier, Bodrum Milta Marina’da, etkileyici Bodrum Kalesi manzarası ile kışın 100, yazın 200 kişilik kapasitesiyle, 2012’den beri hizmet veriyor. Şef Ahmet Yavuz tarafından özenle oluşturulan menüsüyle büyük ilgi gören Bodrum Pier, havuz partilerinin yanı sıra, düğün nişan organizasyonları, mezuniyet törenleri, doğum günü partileri, bayi toplantıları gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar