Teknik Koordinatörlük Görevi Süleyman Bozkan’ın

  • Aydın Gazete
  • 15 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Genç sporcuların yetiştirilmesi ve altyapı takımlarımızın daha başarılı olabilmesi için girişimlerde bulunan kulüpte Teknik Koordinatörlük görevine Süleyman Bozkan getirildi. Bozkan, altyapı takımlarından sorumlu olacak ve bu sene sayısı artan spor  okullarının koordinasyonunu gerçekleştirerek işleyişin düzenini sağlayacak.

Gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Süleyman Bozkan , ” Son dönemde altyapısına verdiği önem ile adını sıklıkla duyuran Karşıyaka Spor Kulübü’nün bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Karşıyaka çok büyük ve köklü bir camia klübünün imkanları ile  birlikte bilgi birikimimizi harmanlayarak Karşıyaka’da voleybolun gençlere aşılanması ve daha iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Şube Başkanı Serkan Ergüven ise 2006-2008 yılları arasında MEV Voleybol’da birlikte çalıştığı Süleyman Bozkan’a güveninin tam olduğunu belirtirerek: ” Kişiliği, karakteri, çalışkanlığı be tecrübesi ile Süleyman Hocamızın altyapımızın gücüne güç katacağına inancımız tam.” ifadelerini kullandı

Süleyman Bozkan kimdir?

1 Nisan 1964 Manisa doğumlu Süleyman Bozkan, 9 Eylül Beden Eğitimi ve Spor Fakültesi’nden mezun oldu. Voleybol kariyerine oyuncu antrenör olarak Tukaş Turgutlu Spor’da başlayan Bozkan, MEV Spor Kulübü, Gelişim Koleji, Altınoluk, Seramiksan ve son olarak Manisa Büyükşehir Belediyespor’da antrenörlük yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’u 3. ligden 1. lige kadar yükselten tecrübeli isim, geçtiğimiz sezon play-off yarı finallerinde mücadele etmişti.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar