Birliğimiz Beraberliğimiz Bozulmasın

  • Aydın Gazete
  • 14 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ilçede faaliyet gösteren hemşehri derneklerinin düzenlediği iftar yemeklerinde vatandaşlarla bir araya geliyor. Balıkesir Dursunbey Yassıören köylüleri ve Ardahan Hanaklılarla birlikte oruç açan başkan Karabağ, “Birliğimiz beraberliğimiz hiçbir zaman bozulmasın. Herkese sağlıklı ve hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

Ramazan ayında belediyenin kurduğu iftar çadırlarında vatandaşlarla oruç açan ve hemşehri derneklerinin düzenlediği iftar yemeklerine katılan Başkan Karabağ, son olarak Balıkesir Dursunbey Yassıören ve Ardahan Hanaklılar Sosyal Yarımlaşma, Kültür ve Dayanışma Derneklerinin etkinliklerinde vatandaşlarla buluştu. Dernek binalarında düzenlenen iftar yemeklerinde oruç açan Karabağ, “Ramazan ayının hayırlı olmasını diliyorum. Nice ramazanlarda inşallah birlikte oluruz. Bu ayı dolu dolu geçirmeye çalışıyoruz. Belediye olarak kurduğumuz iftar çadırlarında günde 3 bin vatandaşımızı misafir ediyoruz. İnşallah sağlıklı ve mutlu günlerde bayrama ulaşırız. Birliğimiz, beraberliğimiz hiçbir zaman bozulmasın. Bozmaya çalışanlara da fırsat vermeyelim. Hepinize şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

Dualar eşliğinde açılan oruçların ardından dernek yöneticilerini dinleyen Başkan Karabağ, iftara katılanlarla sohbet etti. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar