Atlas Global ile uçuş keyfi

  • Aydın Gazete
  • 7 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Atlas Global ile uçuş keyfi

Hava taşımacılığı ile ilgili birçok firmayı tercih edebilirsiniz. Yurt içine ve yurt dışına fark etmez yüzlerce firma bulunmaktadır. Ama iyi firmalar ve ortalama firmalar kendini belli etmektedir. İyi firmalarda bizim aradığımız kaliteli hizmet ve uygun fiyatlardır. Atlas Global ise bu uyumu ile ortalama bir firma olmaktan çıkıp iyi firmalar arasında ismini bize göstermektedir.

Daha öncesinde Atlas Jet ismiyle tanıdığımız firma son yıllarda bir değişiklik yaparak ismini Atlas Global olarak değiştirdi. “Global” ismini alınca dünya üzerinde daha etkili bir firma olduğunu ise bizlere gösterdi. Sadece isim değil, koltuk rahatlığı ile ilgili reklamları ile de onu tanımamızda yardımcı olmuştu.

Uçak içi hizmet anlayışı, konforlu yolculuk ve uçak bileti fiyatlarının ucuzluğu Atlas Global’i tercih etmekte en büyük sebepler arasında yer almaktadır. Uçuşları Türk Hava Yolları, Pegasus gibi firmalara oranla daha spesifiktir. Çok fazla güzergaha hareket etmektedir. Son dönemlerde ise yeni güzergahlar ekleyerek hareket ettiği rota sayısını arttırmıştır. Atlas Global birçok firmanın aktarmalı gittiği ya da hiç gitmediği yerlere direkt uçuş bulabilirsiniz. Yeni Rusya güzergahlarına bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kampanyalar ve indirimler de Atlas Global ile çok daha cazip hale gelmektedir. Öncelikle yolcu sınıflarına indirim olduğunu biliyoruz. Özellikle gençler de yolculuk konusunda zorlanmasın diye genç indirimi bulunan firmalardan bir tanesidir. Kampanyaları ise özel günlerde, mevsimsel olarak ve belirli dönemlerde yolcululara ucuz uçak bileti kapısını aralamaktadır.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar