Nakliyat Ataşehir

  • Aydın Gazete
  • 2 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Taşımacılıkta toplama, ambalajlama, paketleme ve nakliye işlemlerinin her birinin sırası ile düzen içerisinde ve kontrollü olarak gerçekleştirildiği nakliyat firması müşteri memnuniyetinden ödün vermemeyi amaç edinir. İstanbul gibi metropol bir şehirde taşımacılığa engel olmaması açısından trafiğin az seyir ettiği güzergahlar firmanın araçlarının yol aldığı güzergahlar olup nakliyenin uzun zaman almaması kontrollü şekilde sağlanır.

 

Asansörlü Nakliyat

 

Asansörlü nakliye son birkaç yıldan beri taşımacılık sektörünün vazgeçilmezlerinden olmuştur. Sağladığı avantajlar zamandan tasarruf, daha az maliyetle taşımacılık hizmeti sunma, eşyaların yüksek dairelerden güvenli şekilde indirilmesi veya dairelere güvenli şekilde çıkartılması aynı zamanda iş kazası gibi olumsuzlukların yer almaması açısından önem arz eder.

 

Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

 

Eşyaların toplanması ve ambalajlanması ve aynı tür eşyaların bir yerde paketlenmesi sağlanır. Eşyaların ambalajlanması evden eve nakliyat hizmetinde mutlaka yer alır. Çünkü ambalajlanan eşyalar darbelere karşı daha dayanıklı olur ve kırılmadan  taşınabilirler. Ambalajlaması yapılan aynı tür eşyaların aynı paketlerde yer alması ise yerleştirme esnasında hangi eşyanın nereye konulacağı hakkında kişilere bilgi verir ve kolay bir taşınma süreci oluşturur. Aynı zamanda paketler üzerinde hangi tür eşyaların yer aldığı isimlendirilmektedir.

 

Garantili Taşımacılık

 

Nakliyat firması garanti kapsamı altında gerçekleştirdiği hizmet ile beklenmedik hasarlardan müşterileri sorumlu tutmaz. Hasar alan veya kırılan eşyaların maliyeti doğrultusunda gerekli ödeme yaparak müşterilerin taşımacılık hizmetini güvenilir ellerden aldığının altını çizer. nakliyat şirketi güvenilir adres olmanın verdiği garantili hizmet anlayışı ile iş ahlakına verdiği değeri örneklendirir.

 

İstanbulda Güvenilir Nakliyat

Söz konusu istanbul olduğunda güvenilir adresleri bulmanın zorluğu da artıyor. Fakat nakliye şirketi yıllardır hizmet verdiği bu sektörde daimi müşterileri kazanarak firma ne derece güvenilir bir hizmet firması olduğunu ortaya koyuyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar