Karnaval Gibi Sınav

  • Aydın Gazete
  • 2 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

26 milli sporcusu ile cimnastik, trambolin cimnastik, sportif aerobik ve ritmik cimnastik branşlarında faaliyet gösteren ve yarışlara katılan tek kulüp olan Şavkar Cimnastik Spor Kulübü’nün organizasyonuna çok sayıda firma da katılacak.

Şavkar Cimnastik Spor Kulübü’nün Karşıyaka Örnekköy’de bulunan Zübeyde Hanım Arena şubesinde 4 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek organizasyonuna yaşları 4-15 arasında değişen bin 500 sporcu ve onların aileleriyle birlikte en az 5 bin kişinin katılımı bekleniyor. Son 8 yılda elde edilen tüm branşlardaki performansı ile Türkiye’nin en başarılı kulüpleri arasında gösterilen Şavkar Cimnastik Spor Kulübü’nün her yıl gerçekleştirdiği organizasyonda, tüm yıl çalışan sporcuların performansları, Şavkar Cimnastik Spor Kulübü’nün yetiştirdiği her biri milli sporcu olan eğitmen ve antrenör kadrosu tarafından değerlendirilecek.

Bir sonraki yıl uluslararası boyutta yapılması planlanan organizasyonda çok sayıda firma da stant açacak. Performans değerlendirme sınavı sırasında, katılımcı firmaların gerçekleştireceği farklı etkinliklerin de renk katacağı organizasyon, şölen havasında geçecek.

Milli Takıma birçok sporcu kazandırdıklarını belirten Şavkar Cimnastik Spor Külübü Başkanı İsmail GÖKTEKİN, “1991 yılında İzmir’de kurulan Şavkar Cimnastik Spor Kulübü, günümüze kadar bir çok Milli takım sporcusu ve antrenörü yetiştirmiştir. Şavkar Cimnastik Spor Kulübü, yıllardır spora ve sporcuya verdiği hizmet kalitesiyle kocaman bir aileye dönüşmüştür. Bu vesileyle bu yıl 3’sünü düzenlediğimiz ve tüm şubelerimizden bin 500 öğrencimizin katılacağı kontrol yarışmalarına tüm İzmirli sporseverleri bekliyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar