Mahalleli Anlattı Başkan Dinledi

  • Aydın Gazete
  • 2 Haziran 2017
  • Yorumlar Kapalı

Konak Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca düzenlediği mahalle iftarlarının son durağı Zeytinlik Mahallesi oldu. Tülay Aktaş Parkı’nda kurulan 1000 kişilik iftar sofrası mahalle sakinlerini buluşturdu. Her yaş grubundan Zeytinlik sakininin bir araya geldiği iftara Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Başkanı Şakir Başak, belediye meclis üyeleri, dernek başkanları ve muhtarlar katıldı. 

MAHALLELİ ANLATTI BAŞKAN DİNLEDİ

Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, iftar yemeği öncesi masaları tek tek gezerek Zeytinlik Mahallesi sakinleriyle selamlaştı. Ramazan’ın barış, huzur ve sağlık getirmesi dileklerinde bulunan Pekdaş, vatandaşların sorunlarını da dinledi. Ezanın okunması ile birlikte tüm davetiler Konak Belediyesi’nce ikram edilen iftar menüsüyle oruçlarını açtı. Mahalle sakinleriyle birlikte iftar yapan Başkan Pekdaş, yemek sonrası ikram edilen çay eşliğinde mahalleliyle sohbet etti.

Zeytinlik Mahalle Muhtarı Kamil Soydam iftar sonrası Başkan Pekdaş’a hizmetlerinden ötürü teşekkür için çiçek takdim etti. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar