Kilittaşlar Şehri Güzelleştiriyor

  • Aydın Gazete
  • 31 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

Ödemiş Belediyesi tarafından kent merkezi ve merkeze uzak  birçok bölgede kilittaş çalışmaları yapılıyor. Talatpaşa caddesinde yapılan renkli kilittaşlar vatandaşlar tarafından beğeni topluyor.

Ödemiş Belediyesi,  2017 yılı Nisan- Eylül ayları arasında ilçe sınırları içerisinde 177 bin 500 metrekare kilitparke çalışması yapmayı planlıyor. Bu çalışmalar kapsamından kent merkezinde ve merkeze uzak mahallelerde çalışmalar hızla devam ederken, vatandaşlar yapılan hizmetten dolayı memnuniyetini ifade ediyor. Kent merkezinde Cumhuriyet Mahallesi Talatpaşa Caddesindeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı A.Mahmut Badem esnaf ziyaretinde bulunarak, vatandaşlarla sohbet etti.

Vatandaşlar kaldırımlara döşenen renkli kilittaşları beğendiklerini ifade ederek, Başkana teşekkür etti. Başkan Mahmut Badem; “Ekiplerimiz ilçemizin her köşesinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Hizmet götürmediğimiz hiçbir yer kalmayacak. Merkezde ve kırsal mahallelerimizde kilittaş döşeme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bazı bölgelerde kullanılan renkli taşlar ise kentte daha modern bir görünüm kazandırıyor” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar