Çocuklar Animasyon Film Yapacak

  • Aydın Gazete
  • 30 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEÇEM) tarafından düzenlenen yaz dönemi kursları başlıyor.

 

Merkez, çocukların  yaz tatilini eğitici ve eğlenceli bir şekilde geçirmesini sağlamak için ilki yoğun ilgi gören  Stop Motion Animasyon Film Atölyesinin ikincisini 12-23 Haziran tarihleri arasında hayata geçirecek. 

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv- Sinema Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alev Fatoş Parsa ve uzman eğitmenler tarafından verilecek olan kursa 7 -10 ve 12-14 yaş gruplarından çocuklar katılabilecek. 

Atölye konusunda bilgi veren Prof. Dr. Alev Fatoş Parsa, ‘‘Çocukların animasyonun büyülü dünyasını keşfedeceği, hayal dünyalarını zenginleştireceği bir atölye çalışması hazırladık. Etkinliğin sonunda kendi filmlerini bitiren çocuklarımız yaratıcı çalışmaların sahibi olacaklar’’ diye konuştu.  

EGEÇEM’in yaz dönemi kursları konusunda detaylı bilgiye 0232- 373 4412 numaralı telefondan ve http://egecem.ege.edu.tr  web adresinden alınabiliyor. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar