Bodrum 3 Günlük Tatilde Doldu Taştı

  • Aydın Gazete
  • 23 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

Bir çok otel ve klüp sezona hızlı giriş yaptı. Turizm sektörünün başarılı markalarından Alkoçlar’ın Bodrum’daki yeni oteli Thor by Alkoçlar Exclusive Hotel, Unitravel ev sahipliğinde, ‘Neverland 2017’’ festivali ile sezon açılışını yaparak misafirlerini ağırlamay başladı.

Unitravel ev sahipliğinde, Bodrum ‘Thor by Alkoçlar Exclusive Hotel’de gerçekleşen ‘Neverland 2017’nin açılışını, ‘Okyanus’ şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan ve ‘Canavar’ şarkısıyla bu çıkışını sürdüren güzel şarkıcı Derya Uluğ yaptı.

Yalıkavak Palmarina’da 19 Mayıs dolasıyla Tolga Ağar’ın evsahipliğinde verdiği davete, marinada bulunan işletmeler ve tekne sahiplerinin yanı sıra Bodrum’da tatilde olan konuklar katıldı. Bu yaz Yalıkavak Palmarina’nın yeni yıldızları “Tren Beach” ile “Mare Brasserıe” oldu. “Tren Beach”in sahibi Mikail Dede ve”Mare Brasserie”nin sahibi Yılmaz Taşkaya’da bu özel gece katılarak sezona son hazırlıklarını tamamlayarak 15 gün içinde hizmete gireceklerini söylediler.

10 yıl önce temelleri Ayşe Kazancı ve Bahattin Demir tarafından atılan Cookshop Bodrum’un simgelerinden biri olma yolunda hızlı adımlar ile ilerliyor. Yalıkavak Palmarina’nın içinde bulunan Cookshop’un sahibi Ayşe Kazancı üç günlük tatilde işletmesinin başına gelerek misafirlerini güzel bir evsahipliği yaptı. Etiler Şamdan’ın mülk sahibi sanatçı Seda Sayan ile uzun yıllardır arkadaş olan Ayşe Kazancı artık arkadaşlık ilişkilerini bir tık ileri taşıyarak ticari ilişkiye dönüştürdülr. Ayşe Kazancı Cookshop’u Etiler’e taşıyarak Seda Sayan’ın kiracısı olacak. En kısa zamanda tadilata başlayacak olan Ayşe Kazancı güzel bir davet ile yeni şubesini hizmete Etiler’de sokacak.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar