Yıldız Kuğular Türkiye Şampiyonasında

  • Aydın Gazete
  • 23 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

Seramiksan altyapı takımlarından Manisa Şampiyonu Yıldız Kuğular, Grup Birinciliği müsabakalarında dört rakibini de yenerek birinci oldu.

Seramiksan Spor Kulübü altyapı takımlarının başarılarına bir yenisi daha eklendi. Manisa Genç Kızlar kategorisinde il birincisi olan Genç Kuğuların grup birincisi olmasının ardından Manisa Şampiyonu Yıldız Kuğular da grup birincisi oldu. Yıldız Kuğular, 2-9 Haziran tarihlerinde Bursa’da oynanacak Türkiye Şampiyonası maçlarında Manisa’yı temsil edecek.

Sezon başından itibaren üstün performans sergileyen Yıldız Kuğular, Grup Birinciliği müsabakalarında rakipleri Bodrum İhtisas Spor, Denizli Gençlik Hizmetleri, Işıkkent Spor Kulübü, Aydın Gençlik Hizmetleri ile karşılaştı. Yıldız Kuğular Grup Birinciliği müsabakalarında başarılı performansı ve güçlü kadrosuyla dört rakibini de yendi.

Seramiksan Spor Kulübü Başkanı N. Bülent Erkul “Altyapı takımlarımızın başarılarının gururunu yaşıyoruz. Genç Kuğularımızın ardından Yıldız Kuğularımız da grup birincisi oldu. İki takımımızın da Türkiye Şampiyonası’nda Manisa’yı temsil edeceği için çok mutluyuz. Türkiye Şampiyonası maçlarında başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Yıldız ve Genç Kuğularımıza başarılar diliyoruz.” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar