35 Bin TL’lik Kampanyaya Destek Bekliyorlar

  • Aydın Gazete
  • 23 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

İzmir Bosna Sancak Derneği bir sosyal projeye daha imza atıyor. İzmir Bosna Sancak Derneği, Bornova Belediyesi ile Kardeş Şehir olan Novipazar’ın ihtiyaçlarını karşılamak için yardım kampanyası başlattı. Sancak Bölgesi’nde bulunan, Novipazar şehir Hastanesi’nin ihtiyacı olan beş adet ‘Diyaliz’ yatağını hastane ’ye bağışlamak için bir yardım kampanyası başlattı.

İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül konuyla ilgili şunları söyledi;

Bornova Belediyemiz ile kardeş şehir olan Novipazar’da bulunan Şehir hastanesi’nin  müdürü Mirsad Djerlek ve Üroloji Uzmanı Edin Hadzibulic, Sancak bölgesinde Diyaliz hastalarının daha iyi hizmet alabilmeleri, tedavi edilebilmeleri için beş adet diyaliz yatağına ihtiyaçları olduğunu söyledi. Biz dernek olarak bu talebe kulaklarımızı kapatamazdık. Hastaneden gelen ihtiyaç yazısı ile gerekli yerlere müracaat ederek yardım kampanyasını başlattık.

Novipazar hastane yönetimi tarafından talep edilen bu beş yatak nakliye bedelleri dahil yaklaşık 35.000 TL. Tutarında. Bu yardım kampanyasına, Belediyelerimizin, Boşnak hemşehrilerimizin, İzmir’li iş adamlarımızın yardım ve desteklerini bekliyoruz.

Novipazar’da ve Sancak Bölgesi’nde yaşayan akrabalarımızın ve yurttaşlarımızın sağlık sorunlarına bir nebze de olsa destek olmak bizlerin görevlerinden olduğunu düşünüyoruz ve bu talep edilen beş adet diyaliz yatağını başta Belediyelerimiz olmak üzere her kesimden destek alacağımıza inancımız tamdır. Yapılacak bağışlarla talep edilen beş adet diyaliz yatağını en kısa zamanda alacağımıza ve Novipazar Şehir hastanesine teslim edeceğimize inancım tam dedi.

İzmir Bosna Sancak Derneği İzmir Valiliği’nin izni ile başladığı bağış kampanyası ile ilgili banka hesap numarası;

Banka Adı : İş Bankası

Hesap No : 3428-084369

IBAN        : TR0006400000134280848369

Bağış irtibat Tel: 0532 7259764 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar