Muğla Valisi Çiçek: Hep birlikte çalışacağız

  • Aydın Gazete
  • 21 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

Muğla Valisi Amir Çiçek Ege ve Akdeniz bölgesinde faaliyet gösteren otellere ve tatil köylerine gıda tedarik eden firmanın Milas tesislerinin açılış törenine katıldı.

Törene Vali Çiçek’in yanı sıra Milas Kaymakamı Eren Arslan, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Firma Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kenan Mağripli ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende yaptığı konuşmada her zamankinden daha fazla çalışmaya ihtiyacımız olduğunu söyleyen Vali Çiçek “19 Mayıs, Türk tarihinde önemli başlangıçların yapıldığı bugün, bizi İstiklal Harbimizi zaferle sonuçlandırmaya, ardından yeni devletimiz olan Cumhuriyetimizi kurmaya götürmüştür. Bu önemli günde bu tesislerin açılışına katılmaktan kıvanç duyuyorum” dedi.

Açılan tesislerde 60 kişinin istihdam edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çiçek “Muğla’da yatırımcılara destek olan bir anlayışı hayata geçirdik Devletimiz artık daha dinamik. Vatandaşımızın ve özellikle yatırımcımızın işleri daha hızlı ve etkin şekilde yapılıyor. Ama bunu da yeterli görmüyorum Çok daha fazla çalışacağız, daha fazla üreteceğiz, daha fazla ter dökeceğiz. Daha çok çalışırsak Milas da, Muğla da Ülkemiz de daha güçlü olur” diye konuştu.

Vali Çiçek konuşmasını Açılışı yapılan tesislerin firmaya hayırlı bereketli kazanç getirmesini dileyerek “Milas’ın ve Muğla’nın büyümesine, gelişmesine, hedeflerine, yürümesine verdiğiniz katkılar için Firma yöneticilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar