Denizli Peşinden Koşacak

  • Aydın Gazete
  • 18 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

2015 yılında ilki gerçekleştirilmiş olan Peşinden Koş etkinliği, yoğun istek üzerine Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile yeniden Denizlililer ile buluşacak.

2015 yılında ilki gerçekleştirilmiş olan Peşinden Koş etkinliği, yoğun istek üzerine Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği; Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı, Loca Şirinköy ana sponsorluğunda ve Hummel, Pamukkale Üniversitesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Teras Park AVM, Özel Gözakademi Hastanesi ve Türkiye Atletizm Federasyonu partnerliğinde bu yıl yeniden Denizli’de koşuseverler ile buluşacak. 20 Mayıs Cumartesi günü 16.00’da Saki Restoran önünden başlayıp Teras Park’ta bitecek olan yarış, Survivor yarışmacıları Merve Aydın ve Avatar Atakan’ın öncülüğünde başlayacak, 3400 m’lik parkurun tamamlanmasıyla son bulacak. Sunuculuğunu Danilo Zanna’nın üstlendiği yarış sonrası Teras Park AVM’de ödül töreni ve imza günü düzenlenecek. Etkinlik 18.00’de Sinan Akçıl konseri ile devam edecek.

Denizli Gençliğin Peşinden Koşmaya Hazır Mısın?

Sporseverlerin merakla beklediği yarışmanın ödülleri ise dört farklı kategoride gruplandırılıyor. Bu kategoriler; kadın sporcu, erkek sporcu ve master kadın, master erkek sporcu. Ödüller her kategori birincisine 1000 TL, ikincisine 750 TL, üçüncüsüne ise 500 TL’lik Hummel hediye çekinden oluşuyor. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı sonrası gerçekleştirilecek olan yarışmada “Denizli Gençliğin Peşinden Koşmaya Hazır Mısın?” söylemiyle bütün gençlere çağrıda bulunuyor. Denizli halkı için birlik ve beraberliği pekiştirmeyi amaçlayan  bu etkinlik tüm katılanlara sağlıklı ve eğlenceli bir gün vadediyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar