Kişiye Özel Kampanyalar İle Ekonomik D-Smart

  • Aydın Gazete
  • 13 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

Televizyonlarında yalnızca ulusal kanalları izleyen kişiler genelde diğer uydu alıcılarına çok fazla ihtiyaç duymadan bu şekilde televizyonlarını izlemeye devam ediyorlar. Bu doğrultuda kişiler istedikleri zaman film izleyemiyor ya da dizi izleyemiyor olsalar da o an televizyonda bulunan programlar ile birlikte kendilerini avutuyorlar. Belirli spor müsabakalarını izlemek için farklı yerlere giden kişiler ise buralara ödedikleri ücretler ile D-Smart üyeliğinden daha fazlasını ödemiş oluyorlar ancak bu da kişiler için çok büyük bir sorun olmuyor. Ancak bu konuda araştırmalarını yapan ve D-Smart kampanyalarını inceleyen kişiler en mantıklı seçimin en kısa sürede bir D-Smart sahibi olmak olduğunu kısa süre içerisinde anlıyor.


Bu aşamada kişiler ilk olarak internet sitesine giriyor ve dsmart kampanya şartlarının tamamını incelemeye başlıyor. Bu doğrultuda kişiler kampanyalarını araştırırken herkese özel kampanyalar olduğunu görüyor. D-Smart şuanda aktif olan kampanyaları ile birlikte kişilerin tüm isteklerini karşılayabiliyor. D-Smart’a gelen kişiler ilk olarak yalnızca televizyon, yalnızca internet ya da televizyon ve internet kampanyalarından hangilerini değerlendireceğine karar veriyor. Kişiler evlerinde internet bağlantıları bulunuyorsa da bu kampanyaları kullanarak daha kaliteli bir internet sahibi olabiliyorlar. Televizyonlarına alacakları D-Smart uydu alıcıları ile de televizyonlar artık çok daha


Buna ek olarak kişiler 24 ay taahhüt verdiklerinde çok büyük indirimlere sahip olabiliyorlar. Kişiler ortaya çıkan düşük fiyatlara inanamazken taahhüt işlemlerini gerçekleştirerek üyeliklerini başlatıyorlar. Buna karşın bazı kişiler daha öncesinde D-Smart kullanmadıkları için uzun süreli bir taahhüt vermek istemiyor. D-Smart bunu da sorun etmezken bu kişilere özel kampanyalar düzenliyor. Kişiler kampanya dâhilinde D-Smart sahibi olduktan sonra 3 ay deneme şansı buluyor. Bu 3 ay taahhüt içerisinde girmezken kişilerin ekstra ödemeler yapmasına da gerek olmuyor. Eğer 3 ay sonunda kişiler D-Smart hizmetinden memnun kalmazlarsa D-Smart müşteri hizmetlerini arayarak uydu alıcılarının ve bu hizmetin geri alınmasını talep ediyor. Ekipler gün içerisinde adreslerinize gelerek uydu alıcısını sizlerden teslim alıyorlar. Böylece de kişilerin D-Smart üyelikleri hiçbir ek ücret olmadan bitirilmiş oluyor.


Bunun yanı sıra kişilerin uydu alıcılarının kurulumu, hesaplarının aktive edilmesi, damga pulu vergileri gibi ek giderlerin hiçbirini ödemesi gerekmiyor. Kişiler uydu alıcılarını hiçbir ücret ödemeden alırken üyelik sonlandırdıkları anda D-Smart’a geri iade ediyorlar. Bu aşamada D-Smart tarafından bu uydu alıcıları kişilere ücretsiz olarak kiralanırken kurulum işlemlerinden de hiçbir ücret alınmıyor. Bu doğrultuda kişiler D-Smart üyeliklerini tamamladıktan sonra uydu alıcılarına da ihtiyaç duymayacaklarından boşuna uydu alıcısı için ekstra bedeller ödememiş oluyorlar. Bu kampanya şartlarını değerlendirerek kişiler en uygun dsmart üyeliklerini gerçekleştirebiliyorlar.


D-Smart üyelikleri için genelde insanlar internet sitelerine girerek bilgi almayı ve üyeliklerini başlatmayı düşünüyor. İnternet sitesine giriş yapan kişiler üst kısımda yer alan kategorilerden seçim yaparak kampanyaları ve paketleri görüntülemeye başlıyorlar. Bunun sonrasında kampanyalar tablolar halinde kişilere sunarken kendileri için en uygun olan kampanyaları kişiler kısa süre içerisinde bulabiliyorlar. Bunun ardından aynı site üzerinden üyelik imkânları da bulunduğu için sorunsuz bir biçimde üyelikler de tamamlanabiliyor. Kişiler evlerinden çıkmadan D-Smart üyeliklerini bu şekilde tamamlayabiliyorlar. Bunun sonrasında da ekipler evlere gelerek gerekli kurulumları gerçekleştiriyorlar. Kurulum işlemleri olabilecek en kısa süre içerisinde tamamlanırken kişiler D-Smart tarafından sunulan sorunsuz hizmeti en iyi fiyat ile birlikte almaya başlıyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar