En Güncel Star Tv Yayın Akışı Programları

  • Aydın Gazete
  • 8 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

En Güncel Star Tv Yayın Akışı Programları

Star tv ile haberleri, dizileri, programları ve çocuk kuşağı programlarını online olarak kesintisiz izleyeceksiniz. Star tv canlı yayın akışı ile Fazilet Hanım ve Kızları, İstanbullu Gelin, Cesur ve Güzel, Söz, Anne, Kara Sevda, Beni Affet dizilerini online olarak takip edecek ve programların yayın akışları hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Mesut Yar Sunar, Duymayan Kalmasın, Bir Hülya Avşar Sohbeti, Tülin Şahin’le Moda, Vahe ile Evdeki Mutluluk, Zuhal Topal’la programlarını kesintisiz ve HD kalitesinde izleyeceksiniz. Programların fragmanları hakkında bilgi sahibi olabilir ya da saat değişiklikleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Güncel haber yayın akışı ile gündemi her zaman online takip edebilirsiniz.


Reyting Rekorlar Kıran Anne Dizisi


Star Tv’nin izlenme rekoru kıran dizisi Anne her hafta izleyicileri etkilemeyi ve ekrana bağlamayı sürdürüyor. Kesintisiz Star tv canlı  izle ile dizileri kaçırmayacak ve bölümler hakkında ilk haberi online olarak sizler alacaksınız. Dizide 7 yaşındaki Tuğçe’nin dramı izleyici ile buluşuyor. Tuğçe annesinden dayak ve eziyet gören bir kızdır. Hayalinde ise mutlu bir aile özlemi duymak, yatar. Tuğçe’nin hayatını değiştiren ise okuduğu ilkokula Zeynep’in girmesiyle birden değişir. Sınıf içinde olan Tuğçe, Zeynep’in dikkatini hemen çeker. Tuğçe yeterince beslenmediği için bakımsız görünmekte ve bu durumda Zeynep’in gözünden kaçmamaktadır. Tuğçe ve Zeynep arasında zamanla duygusal bağ kurulur. Zeynep’in soğuk tavırlarını yumuşatır. Tuğçe işkenceden vücudunda morluklar olmasına rağmen mutlu bir kızdır. Tuğçe’nin ölüme terk edilmesi ise Zeynep’i harekete geçirir ve hayalini kurduğu anneliği onunla tadar. Her hafta izleyiciyi ekrana bağlattığı gibi izleyiciye duygusal anlarda yaşatan ve reyting rekorları kıran bir dizidir. Zeynep kendi annesinden bulamadığı yakınlığı Tuğçe’ye verir.


Dizi ve Programları Kesintisiz Canlitv ile İzleyin


Akıllı telefon, bilgisayar ya da tabletlerinizden istediğiniz an kesintisiz ve HD kalitesinde istediğiniz kanalı canlitv yayın akışından izleyebilirsiniz. Güncel yayın akışını takip edeceğiniz gibi programlarda herhangi bir değişiklik olduğu zaman bilgi sahibi de olabilirsiniz. İzleyeceğiniz programlar hakkında bilgi sahibi olacağınız gibi diğer bölümler hakkında da fragmanları takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. http://www.canlitv.site/ ile televizyon programlarını daha hızlı takip edebilirsiniz. Merakla beklediğiniz diziler, programlar ve haberlerin hepsi HD görüntü kalitesindedir. İstediğiniz yerden online bağlantı kurarak yayın akışını takip edebilirsiniz. HD kalitesindeki görüntüler ile görüntüde donma yaşamazsınız. Kesintisiz olarak haberleri ve tüm programları takip edersiniz. Dizileri, sinema filmlerini kaçırmadan izler ve programların yayın akışları hakkında bilgi sahibi olursunuz. online izleme ile internet üzerinden istediğiniz kanalı donmadan izler ve haberleri takip edebilirsiniz. Kanalların artmasıyla programları takip etmek eskiden zordu. Şimdilerde canlitv yayın akışı ile istediğiniz programı kaçırmadan izler ve bilgi sahibi olursunuz.


Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar